d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ciki A Szandál? > ?.?
Prev14567818Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 10 2010 02:31pm
Quote (beni @ 10 Jun 2010 22:23)
a papucs is vérciki




most pl egy ilyennel mi a bajod? mert hogy egy belebújós fröccsöntött műanyagot nem vennék fel soha az tuti de majdnem ugyan ilyenjeim vannak mint a képen, nekem bejövős
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 10 2010 02:32pm
elnyűtt szürke zoknival ftw.

amúgy eléggé gáz, ja.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 10 2010 02:32pm
Quote (bbaallaaggee @ Jun 10 2010 09:31pm)
http://www.sfcclub.biz/afstore/images/5811.jpg

most pl egy ilyennel mi a bajod? mert hogy egy belebújós fröccsöntött műanyagot nem vennék fel soha az tuti de majdnem ugyan ilyenjeim vannak mint a képen, nekem bejövős


a képen lévő cucc elég faszán néz ki önmagában de nekem valahogy furcsa ha valakin ilyet látok
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 10 2010 02:33pm
Quote (beni @ 10 Jun 2010 22:32)
a képen lévő cucc elég faszán néz ki önmagában de nekem valahogy furcsa ha valakin ilyet látok


én imádok ilyen szarokban járkálni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 10 2010 02:33pm
az hogy valami menő vagy nem, nem ízlések és pofonok kérdése
horgy papucsot vagy nyári cipőt titokzoknival
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 10 2010 02:37pm
a trójai style az idén menő lesz de valszeg errefelé még buzinak fognak nézni érte szal inkább skip.

amugy papucs ocsmány szintén

edit, ez az, nem trójai hanem gladiátor :D



This post was edited by Imdeth on Jun 10 2010 02:43pm
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 10 2010 02:42pm
Quote (bbaallaaggee @ 10 Jun 2010 21:31)
http://www.sfcclub.biz/afstore/images/5811.jpg

most pl egy ilyennel mi a bajod? mert hogy egy belebújós fröccsöntött műanyagot nem vennék fel soha az tuti de majdnem ugyan ilyenjeim vannak mint a képen, nekem bejövős


én nők lábfején kívül mást nem szívesen látok utcán, de a nők közül is egy erős quality control után engedném csak őket ilyenbe, nem ez a klumpa elefánttalp börkeményedés karom style
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 10 2010 02:43pm
Quote (bbaallaaggee @ 10 Jun 2010 22:33)
én imádok ilyen szarokban járkálni


Régen én sem tudtam volna elképzelni, hogy ilyet felvegyek, de nyáron eléggé szabadság, szeretem. :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 10 2010 02:45pm
Quote (fahrii @ Jun 10 2010 08:54pm)
Mivel csajom szerint csaj 8 éven alattiak hordanak szandit és vén szarok, szerintem ez nem így van, de kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Holnap reggel megyek 10 napra görögbe és kissé megcsappant az önbizalmam.


egesz nyaron szandalban/mezitlab jarok

es csajod mit gondol az impotenciarol?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Jun 10 2010 02:45pm
Quote (beni @ 10 Jun 2010 21:12)
behúztam még egy igent


fasznub
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567818Next
Add Reply New Topic New Poll