Quote (bbaallaaggee @ 10 Jun 2010 21:31)
http://www.sfcclub.biz/afstore/images/5811.jpg
most pl egy ilyennel mi a bajod? mert hogy egy belebújós fröccsöntött műanyagot nem vennék fel soha az tuti de majdnem ugyan ilyenjeim vannak mint a képen, nekem bejövős
én nők lábfején kívül mást nem szívesen látok utcán, de a nők közül is egy erős quality control után engedném csak őket ilyenbe, nem ez a klumpa elefánttalp börkeményedés karom style