Quote (Szuzsika @ 6 Jun 2010 21:10)
Normál esetbe. De ha néztél híreket az elmúlt 2 napba, Borsodba elég nagy gáz van az árvíz miatt. És kurva nehezen lehet bejutni Miskolcra, a vonatok 1-1,5 órákat késnek... Kocsival meg se lehet közelíteni...
akkor ússzál gyorsabban baszdmeg