d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev14567865Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2010 04:49pm
Quote (Fezmin @ 29 May 2010 23:41)
Nem érvénytelen, csak ha egymás után több nevet ír valaki akkor az elsőt fogom figyelembe venni ( Béla, Feri, Hugó = Béla win )


akkor jozef. szabikáé epic, de azé mégis.
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 29 2010 05:04pm
Quote (Oberon_os @ 29 May 2010 23:49)
akkor jozef. szabikáé epic, de azé mégis.


az ilyenek között szerintem kriza-é az epic :P mindig mosolygok rajta... átadja a eu sc l start feelinget
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 05:05pm
Na mentem aludni jó éjt, holnap délelőtt összeszámolom, és bepostolom, hogy áll a szavazás. :)

És sok sikert a versenyzőknek, győzzön a legjobb! :)

This post was edited by Fezmin on May 29 2010 05:07pm
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 29 2010 05:06pm
Quote (TeXxas @ 29 May 2010 23:44)
Mert ha valaki akit szeretnek pl a subon kevés szavazattal áll, arra szavaznak etc... és izgibb ha a végén derül fény mindenre imo. ;o

Amúgy Fezmin ha a régi szigedet nevezed amivel én is próbálkoztam imo autowin lenne, legalábbis nálam biztos. :P


fez :) olyan jó sigeket csinál :)

;)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2010 05:08pm
Quote (IvOjoGhuRT @ 30 May 2010 00:04)
az ilyenek között szerintem kriza-é az epic :P mindig mosolygok rajta... átadja a eu sc l start feelinget


nah igen, az se semmi. "normál" sigek közül még ad4mz régi vérfarkasos szige tetszett (rawww rawww), meg egy soulos (igazság szerint, az volt az első sig ami megtetszett, azután kezdtem figyelni milyenek vannak, meg kértem meg koni drágát hogy csináljon nekem egyet).
Member
Posts: 136
Joined: Mar 11 2010
Gold: 0.00
May 29 2010 05:10pm
[X] Klontar
Member
Posts: 21,463
Joined: Oct 22 2007
Gold: 17.59
May 29 2010 05:11pm
[X] Fezmin
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 29 2010 05:18pm
basszameg, hogy csak egyre lehet szavazni...

legyen Lolivér (Sin), DE AZÉRT ÁDÁMRA IS AKARTAM :DDDDDDDDDd
(meg még H4xooré is tetszik.)
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 29 2010 05:19pm
Quote (Oberon_os @ 30 May 2010 00:08)
nah igen, az se semmi. "normál" sigek közül még ad4mz régi vérfarkasos szige tetszett (rawww rawww), meg egy soulos (igazság szerint, az volt az első sig ami megtetszett, azután kezdtem figyelni milyenek vannak, meg kértem meg koni drágát hogy csináljon nekem egyet).


nekem is volt még egy sigem amit oli csinált ... csak azt sajnos nem találtam meg ezen a gépen pedig eszméletlen cool lett :P

majd postolom később
Banned
Posts: 419
Joined: Nov 7 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 29 2010 05:36pm
Fezmin,Josheide,Uberpro123
ez a három nekem nagyon tetszik.
melyik a legjobb a három közül?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567865Next
Add Reply New Topic New Poll