Quote (Oberon_os @ 30 May 2010 00:08)
nah igen, az se semmi. "normál" sigek közül még ad4mz régi vérfarkasos szige tetszett (rawww rawww), meg egy soulos (igazság szerint, az volt az első sig ami megtetszett, azután kezdtem figyelni milyenek vannak, meg kértem meg koni drágát hogy csináljon nekem egyet).
nekem is volt még egy sigem amit oli csinált ... csak azt sajnos nem találtam meg ezen a gépen pedig eszméletlen cool lett

majd postolom később