Quote (banyek @ 28 May 2010 21:58)
+current
Szerintetek melyikkel érdemes?

http://img265.imageshack.us/img265/6615/sigek.jpg
személyszerint madaras
de sokaknak bejön még a maszkos is
Quote (Vharimatras @ 28 May 2010 21:59)
nekem a madaras siged tetszett mindig is a legjobban
!!!
This post was edited by Ad4mz on May 28 2010 02:00pm