☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ez Mi? > Inb4 Darázs
Prev
1
4
5
6
7
8
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 3177
Replies: 114
Track Topic
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#51
May 26 2010 01:33pm
Quote (Inakwo @ 26 May 2010 21:18)
az lenne a vicces ha egy üveg burába zárnánk pár darab ilyen szépséggel
Megnézném a csípéseket..
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#52
May 26 2010 01:37pm
Ááá, nem nagy...
sunnymarcell
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold
:
0.95
Warn: 60%
#53
May 26 2010 02:09pm
kokszos darázs
sokat gyúrt
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#54
May 26 2010 02:11pm
ez asztal? néha portalanithatnál
RedBlueDevils
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold
:
252.12
#55
May 26 2010 02:11pm
Quote (Erybaba @ 26 May 2010 19:12)
Vespa crabro - Lódarázs
yoo
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#56
May 26 2010 02:14pm
Szép darab!
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 26 2010 02:14pm
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#57
May 26 2010 03:31pm
Quote (ecneB @ 26 May 2010 20:07)
Na akkor megmagyarázhatná valaki, hogy mi ez a kreatúra? Nem először találkoztam vele, kb. a fej, tor, potroh hossz 6-7 cm, ami szerintem nem egy szokványos darázs attribútumainak felel meg. Hosszas csata után természetesen én győztem, de instant befosást eredményezett, amikor Win7 berhelés közben elszambázott az orrom előtt. Először megpróbálkoztam, hogy kiengedem, de jószágunk elég makacs volt, s nem akaródzott kirepülni. Ezek után becsekkoltam az inventorymat, így egy dezodor és egy ~ 30 cm-es légycsapó került a két kezembe (y, barbár vagyok
). 15 percet vett igénybe nagyjából a duel, kétszer fake halált játszott közben, úgy 8-10 csapás bírt ki, ráadásul a poison res-e is elég magas lehetett, mert kb. egy fél flakonnyi dezodort kibírt eme jószág.
Következzenek a képek a hosszas tldr után:
http://img594.imageshack.us/img594/3997/p1040742.jpg
EZ EGY ZIPPO TE ÁLAT :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
TresholdOfUniverse
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold
:
2,496.00
#58
May 26 2010 03:58pm
lódarázs? a kepen kurvara nincs mihez viszonyitani meretben, de van olyan lodarazs is ami igy nez ki
Sup3RN0Va
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold
:
64,467.50
#59
May 26 2010 04:00pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 26 May 2010 22:58)
lódarázs? a kepen kurvara nincs mihez viszonyitani meretben, de van olyan lodarazs is ami igy nez ki
és az az öngyújtó a háttérben? szerintem ahhoz lehetne viszonyítani
Vharimatras
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold
:
3,555.00
Warn: 30%
#60
May 26 2010 04:00pm
lódarázs, múlthéten én is kinyírtam egyet!!
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4
5
6
7
8
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact