d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dejv Megrohamozza Pestet > Fuc Yea
Prev14567811Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 24 2010 03:18pm
agya visa
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 24 2010 03:48pm
Tomi üzenete:
csütörtökön menjünk találkozni dejvel
1 üzenete:
vouch lol
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 03:50pm
Quote (kuzdithom @ May 24 2010 11:48pm)
Tomi üzenete:
csütörtökön menjünk találkozni dejvel
1 üzenete:
vouch lol


ki az az 1?
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 24 2010 03:52pm
Quote (Saenchai @ May 24 2010 09:50pm)
ki az az 1?


Quote (josheide @ May 24 2010 09:12pm)
Rici látni szeretne.


coolface.jpg
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 03:52pm
Quote (kuzdithom @ May 24 2010 11:52pm)
coolface.jpg


ja keke
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 24 2010 04:19pm
alkothatnánk valamit
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 24 2010 08:47pm
benne vagyok!

:c
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 24 2010 10:37pm
én mindenképp rajta lenni, legalább egy pofaviziten
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 24 2010 11:10pm
Quote (Saenchai @ 24 May 2010 23:16)
felejtse el.
akárkivel szívesen találkozom őt kivéve


déjv :c
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 25 2010 03:18am
Quote (Saenchai @ May 24 2010 08:44pm)
eddig úgy néz ki,hogy szerda este felmegyek haveromékhoz pestre lazulni kicsit,és csak vasárnap jövök haza



valaki akar esetleg találkozni velem? :D
lesz obx,meg amit akartok

ja és

haha azért nem megyek el mert nincs kedvem utazgatni pénz kidobni hogy pár rl hulladékal találkozak inkább elmegyek inni haverokal a kocsmába mnit veletek lowok aki akar az jöjön ide oszt beverema pofáját nem fogok azért 150 killomért utazni köcsög vonatal
E:pesten meg eltévedek mnit a geci a füben nn


ha lesz vmi kocsmazas es raerek elmegyek. igazabol szerda este jo teljesen, csutortokon is jo csak olyan 11elott nem erek oda, pentektol vasarnapig meg bar pesten leszek de mar van programom.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567811Next
Closed New Topic New Poll