d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Alap Filmek ~
Prev14567818Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 13 2010 10:44am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 13 2010 05:35pm)
Felsoroltakat nem írom le újra, de csodálkozom hogy pár mennyire alap mű kimaradt (vagy csak nem vettem észre, akkor sry).

Taxi driver
American beauty
The seventh seal
Through a glass darkly
The silence
One flew over the cuckoo's nest
The heat
Smoke
Snatch
Lock, Stock, and two smoking barrels
The silence of the lambs
Mystic river
Psycho
Alien quadrilogy
Sin city
Once upon a time in America
The good, the bad and the ugly
In bruges
Fight club
Reservoir dogs
12 angry men
Casablanca
Cidade de Deus
Rear window
The usual suspects
The bondock saints
True romance
Se7eN
Forrest Gump
Saving private Ryan
The shining
Raging bull
Modern times
Clockwork orange
Rashomon
Gladiator
Die hard trilogy (nem quadrilogy :P)
The big lebowski
Life of Brian
The thing
81/2


Bár néhány film nem a kedvencem ezek közül, de mindenképpen "alap" műnek tekinthető, meg néhány példa esetén épp fordítva, mindenesetre a legtöbb kurva jó film ^.^


se7ent elfelejtettem írni, száll a kakukka fészkéret nem írtam mert azthittem senkise ismeri, mint az in burges-t, kutyaszoritobant


de ha már Tarantino, akkor Jackie Brown
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Mar 13 2010 10:46am
Quote (anyd @ 13 Mar 2010 17:44)
se7ent elfelejtettem írni, száll a kakukka  fészkéret nem írtam mert azthittem senkise ismeri, mint az in burges-t, kutyaszoritobant


de ha már Tarantino, akkor Jackie Brown


Ja, hát Tarantinotól igazából bármi (kivéve death proof részemről :O) kurva jó / alap, de talán RD + PF a legalapabbak.
Banned
Posts: 797
Joined: Mar 2 2010
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 13 2010 11:15am
taxidermia
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 13 2010 11:40am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Mar 13 2010 05:35pm)
Felsoroltakat nem írom le újra, de csodálkozom hogy pár mennyire alap mű kimaradt (vagy csak nem vettem észre, akkor sry).

Taxi driver
American beauty
The seventh seal
Through a glass darkly
The silence
One flew over the cuckoo's nest
The heat
Smoke
Snatch
Lock, Stock, and two smoking barrels
The silence of the lambs
Mystic river
Psycho
Alien quadrilogy
Sin city
Once upon a time in America
The good, the bad and the ugly
In bruges
Fight club
Reservoir dogs
12 angry men
Casablanca
Cidade de Deus
Rear window
The usual suspects
The bondock saints
True romance
Se7eN
Forrest Gump
Saving private Ryan
The shining
Raging bull
Modern times
Clockwork orange
Rashomon
Gladiator
Die hard trilogy (nem quadrilogy :P)
The big lebowski
Life of Brian
The thing
81/2


Bár néhány film nem a kedvencem ezek közül, de mindenképpen "alap" műnek tekinthető, meg néhány példa esetén épp fordítva, mindenesetre a legtöbb kurva jó film ^.^


Nekem nem volt semmi kedvem filmcímek után nézelődni, ezek a filmek visszont tényleg alapműveknek tekinthetők :) (a nagy része legalábbis, néhányat nem ismerek)
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 13 2010 11:41am
v for vendetta

!_!
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Mar 13 2010 11:57am
Quote (Fej @ Mar 13 2010 04:11pm)
Ad4mz ihlette a topicot aki ma latta eloszor a scarefacet, OMG! :D

Szoval a topic lenyege az lenne, hogy sorolj fel 10 olyan orokzold filmet ami szamodra nagyon kedves es szerinted mindenkinek latnia kell, legalabb egyszer.

Kezdem is:

Keresztapa triologia
Lord of the rings triologia
Ponyvaregeny
Rettenthetetlen
Casino
Nagymenok
T 1-2
Egy asszony illata
Forest Gump
Scarface :D

Persze ennel joval tobbet is tudnek irni amirol azt gondolom, hogy alapmu de az egyszeruseg kedveert kezdesnek 10-et irtam, ha gondolod Te irj kevesebbet vagy akar tobbet, a lenyeg hogy szerinted az adott film tenyleg etalon, kihagyhatatlan legyen.


kár hogy egyiket se láttam

Gettómilliomos
Member
Posts: 2,743
Joined: Feb 16 2009
Gold: 13.37
Mar 13 2010 12:07pm
Quote (sunnymarcell @ 13 Mar 2010 18:57)
kár hogy egyiket se láttam

Gettómilliomos


Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Mar 13 2010 12:09pm
Quote (pocahontas @ 13 Mar 2010 19:07)
http://farm2.static.flickr.com/1013/544179125_83088164b7.jpg


ezt most miért kellett?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 13 2010 12:10pm
Quote (banyek @ 13 Mar 2010 19:09)
ezt most miért kellett?


female troll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 13 2010 12:12pm
Quote (Nerz8 @ Mar 13 2010 06:41pm)
v for vendetta

!_!


elég kaksi volt :angry:
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567818Next
Add Reply New Topic New Poll