d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Zaklatnak A Lányok > Myvipen
Prev14567815Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 18 2010 06:20pm
Quote (Fej @ 19 Jan 2010 01:16)
erre mar egyszeruen nem tudok mit irni

egy vicc h egyaltalan valaszoltal a levelre, de kb te kersz meg tole bocsanatot es meg kulon info orat is tartasz neki

felulmulhatatlan vagy jozef


nem akartam hogy szegény súlyos lelki problémákkal küszködjön azért mert a myvipes képét postoltuk és ezáltal megsértettem a személyiségi jogait és a MÁLFÉLES kapcsolatát tönkre tettem.
Nagy lelki traumát okozhat ebben a korban :C
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 18 2010 06:21pm
Quote (banyek @ 19 Jan 2010 02:20)
nem akartam hogy szegény súlyos lelki problémákkal küszködjön azért mert a myvipes képét postoltuk és ezáltal megsértettem a személyiségi jogait és a MÁLFÉLES kapcsolatát tönkre tettem.
Nagy lelki traumát okozhat ebben a korban :C


u got trolld

kár volt válaszolnod.

elbasztad.
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 18 2010 06:23pm
Quote (bbaallaaggee @ 19 Jan 2010 01:21)
u got trolld

kár volt válaszolnod.

elbasztad.


de ha nem válaszolok el akkor az olyan mint ha auto fapp-fapp lenne,az sem jó

This post was edited by banyek on Jan 18 2010 06:24pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jan 18 2010 06:24pm
Quote (banyek @ 19 Jan 2010 02:23)
de ha nem válaszolok el akkor az olyan mint ha auto fapp-fapp lenne,az sem jó


buta vagy
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 18 2010 06:24pm
Quote (banyek @ Jan 19 2010 01:20am)
nem akartam hogy szegény súlyos lelki problémákkal küszködjön azért mert a myvipes képét postoltuk és ezáltal megsértettem a személyiségi jogait és a MÁLFÉLES kapcsolatát tönkre tettem.
Nagy lelki traumát okozhat ebben a korban :C


szerintem ezen a sulyos probleman mar csak az segitene, ha elmennel es szemelyesen kernel bocsatot tole is es a baratjatol is,
edesanyadat azert vidd magaddal a biztonsag kedveert!
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jan 18 2010 06:24pm
Quote (banyek @ 19 Jan 2010 01:23)
de ha nem küldöm el akkor az olyan mint ha auto fapp-fapp lenne,az sem jó


szólj neki hogy regeljen ide, felszedem

és nekem is lesz málfélesem.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 18 2010 06:27pm
Quote (Hellmarch @ Jan 19 2010 01:24am)
szólj neki hogy regeljen ide, felszedem

és nekem is lesz málfélesem.


keves lennel te ide petinsz, ha ez a csaj csak az oledbe ulne mar azt sem biztos hogy tulelned
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jan 18 2010 06:27pm
Quote (Fej @ 19 Jan 2010 01:27)
keves lennel te ide petinsz, ha ez a csaj csak az oledbe ulne mar azt sem biztos hogy tulelned


Balázs, már megint nem vagy normális!!
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jan 18 2010 06:27pm
Quote (Hellmarch @ 19 Jan 2010 01:24)
szólj neki hogy regeljen ide, felszedem

és nekem is lesz málfélesem.


te nem vagy "elég diplomatikus",csak "szétbasznád a száját" :(
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 18 2010 06:27pm
Quote (Fej @ Jan 19 2010 12:27am)
keves lennel te ide petinsz, ha ez a csaj csak az oledbe ulne mar azt sem biztos hogy tulelned


na, ide az elit alakulat kell
vki hivja ricit :ph34r:

This post was edited by sylKE on Jan 18 2010 06:27pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567815Next
Add Reply New Topic New Poll