d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp / Hunsub Moderáció > Kérdezz Itt
Prev145678197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Dec 24 2009 06:43am
Quote (R3m3dy @ 24 Dec 2009 14:42)
most hozzák a fát haza mamámétol... szal beszélgethetünk mégis ha akarjátok... :)


remélem kontaktos lesz a karácsonyi égőtök
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 24 2009 06:43am
Bazd+, sticky szagú topik, végre vmi értelmes a subon, ti meg teleszarjátok minden szarral? Szánalmas bagázs.

Btw, Lajo, én kem ügyének moderátori szemszögére lennék kíváncsi.

This post was edited by Vismajor on Dec 24 2009 06:43am
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Dec 24 2009 06:44am
Quote (lacoking @ Dec 24 2009 01:43pm)
remélem kontaktos lesz a karácsonyi égőtök


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

We wish you a merry christmas! :D
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 24 2009 06:44am
Quote (szabika @ Dec 24 2009 01:44pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

We wish you a merry christmas! :D


viszont :)
Member
Posts: 18,260
Joined: Feb 23 2009
Gold: 28.95
Dec 24 2009 06:44am
Quote (Vismajor @ Dec 24 2009 01:43pm)
Bazd+, sticky szagú topik, végre vmi értelmes a subon, ti meg teleszarjátok minden szarral? Szánalmas bagázs.

Btw, Lajo, én kem ügyének moderátori szemszögére lennék kíváncsi.


ja az szerintem másokat is érdekelne.
Banned
Posts: 82
Joined: Dec 22 2009
Gold: 0.00
Dec 24 2009 06:44am
Quote (Janou @ Dec 24 2009 01:40pm)
ennyit a szeretet ünnepéről


a szeretet nem lehet ráerőltetni senkire egy "ünneppel"
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 24 2009 06:46am
Quote (chaos_theorist @ Dec 24 2009 01:44pm)
a szeretet nem lehet ráerőltetni senkire egy "ünneppel"


ez éppen csak arrol szol h aggyál meg annyi tiszteletet még annak is akit utálsz hogy nem ütsz rugsz belé mind fizikailag, mind érzelmileg
Member
Posts: 2,578
Joined: Aug 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 24 2009 06:48am
Quote (R3m3dy @ Dec 24 2009 02:46pm)
ez éppen csak arrol szol h aggyál meg annyi tiszteletet még annak is akit utálsz hogy nem ütsz rugsz belé mind fizikailag, mind érzelmileg


De te már olyan fájdalmasan idegesítő és retard vagy, hogy még a szeretet ünnepe sem tudja eltántorítani az embereket ezektől a kétségbeesett próbálkozásoktól arra, hogy te végre elhagyd ezt a fórumot.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 24 2009 06:48am
Quote (chaos_theorist @ 24 Dec 2009 13:44)
a szeretet nem lehet ráerőltetni senkire egy "ünneppel"


csak talán nem az lenne, hogy az állandó 3 ember azonnal bemegy acsarkodni, ha joeyról van szó

kezdi wins vagy rici, bali meg egyből ráböfög. mint mindig.
Banned
Posts: 1,045
Joined: Nov 17 2009
Gold: 80.15
Warn: 20%
Dec 24 2009 06:49am
Quote (WhiskeyInTheJar @ Dec 24 2009 01:48pm)
De te már olyan fájdalmasan idegesítő és retard vagy, hogy még a szeretet ünnepe sem tudja eltántorítani az embereket ezektől a kétségbeesett próbálkozásoktól arra, hogy te végre elhagyd ezt a fórumot.


kit flameltem kérem? :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678197Next
Add Reply New Topic New Poll