d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szombat Este > Ki Mit Csinál ?
Prev14567815Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Dec 12 2009 01:03pm
baalrunolok
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 01:04pm
Quote (Inakwo @ 12 Dec 2009 19:02)
szívok iszok teggelek


tegeltek ?
multkor láttam egsy teget " i love hot guys " te fújtad ?

Quote (SirCsimbok @ 12 Dec 2009 19:03)
baalrunolok


lvl ?

This post was edited by SperMan on Dec 12 2009 01:04pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Dec 12 2009 01:06pm
Quote (inURFace @ Dec 12 2009 08:56pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
na erre szívesen befizetnék
nem hiszem hogy 0,5 grammtól el fogok ájulni mikor 8-9 gramm tol sem tettem


jaja én múltkor felszívtam 12 kiló kokót azt még az orrom se fájt
Member
Posts: 18,289
Joined: Feb 10 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2009 01:06pm
Addiction üzenete:
3 muszakban dolgozik
es
sziv
el tudom kepzelni
ahogy 18ora munka utan
hazatantorgo
elszivok fel gramm fuvet
es 3 napig nem kelek fel
8D
meg a
8-9gramm fuvet elszivo arcok
jspn durvabb arcok vannak mint coroban

Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Dec 12 2009 01:07pm
Quote (SperMan @ 12 Dec 2009 20:04)
tegeltek ?
multkor láttam egsy teget " i love hot guys " te fújtad  ?



lvl ?


31
Member
Posts: 4,513
Joined: Feb 1 2009
Gold: 0.11
Dec 12 2009 01:09pm
Quote (exair @ 12 Dec 2009 19:06)
Addiction üzenete:
3 muszakban dolgozik
es
sziv
el tudom kepzelni
ahogy 18ora munka utan
hazatantorgo
elszivok fel gramm fuvet
es 3 napig nem kelek fel
8D
meg a
8-9gramm fuvet elszivo arcok
jspn durvabb arcok vannak mint coroban


18 óra munka ? :D

ti piramiosokat építetek rabszolgamódon hogy 18 órába dolgozol vagy mi ? :D

Banned
Posts: 1,997
Joined: May 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 40%
Dec 12 2009 01:10pm
Quote (SperMan @ Dec 12 2009 08:09pm)
18 óra munka ? :D

ti piramiosokat építetek rabszolgamódon hogy 18 órába dolgozol vagy mi ? :D


dombot ásunk
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 12 2009 01:10pm
Quote (SperMan @ 12 Dec 2009 21:04)
tegeltek ?
multkor láttam egsy teget " i love hot guys " te fújtad  ?



lvl ?


ofc és utána ettünk mekkcsikent a móricon és 200 hufos cigánykurvákat dugunk

te szerencsétlen..
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 12 2009 01:13pm
Quote (inURFace @ 12 Dec 2009 19:56)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
na erre szívesen befizetnék
nem hiszem hogy 0,5 grammtól el fogok ájulni mikor 8-9 gramm tol sem tettem


for sure ^_^
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 12 2009 01:13pm
Quote (inURFace @ Dec 12 2009 06:56pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
na erre szívesen befizetnék
nem hiszem hogy 0,5 grammtól el fogok ájulni mikor 8-9 gramm tol sem tettem


mivel páran már bele is kötöttek pontosítok
szilveszter napján volt, a visszaszamlalas kozben gyujtottuk
8-9 gramm volt benne

Quote (ElCapitano @ Dec 12 2009 07:13pm)
for sure ^_^


no u

This post was edited by inURFace on Dec 12 2009 01:14pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567815Next
Add Reply New Topic New Poll