Quote (Klontar @ 30 Nov 2009 14:51)
F2P runescapezz velem! ^_______^
BUMP Szellemmesterq
Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2009 16:47)
Szerintem cbow-val nem jó fejlődni túl lassú.. Max Dorgeshun cbowot szoktak használni mert olcsó hozzá a töltény..(vagyis azt hiszem ez a magyarázat)
Amúgy meddig akarod vinni?
True, csak blue dragon farmoláshoz jó a bow + anti dragon shield
Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 16:36)
kk és crossbow + steel bolt + rune berserker shield vagy magic bow+ iron arrow?
Berserker cbow mellé? mi a ráknak, kevesebb defet ad mint egy kite, a +str-el nem mész semmire, meg úgyis elbujsz valami mögé szóval ha nem dragonokat ölsz akkor könyvet vinnék.
Egyébként meg magic bow + steel arrowozni jó, mert az ava accumulator is steel arrowot termel és az külön jó.