d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official RuneScape Topic
Prev14567869Next
Add Reply New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Nov 30 2009 07:51am
Quote (Ghostmasterq @ 29 Nov 2009 21:44)
Megjött a kedvem Runescape-hez csak nincs pénz memberre :c


F2P runescapezz velem! ^_______^
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 30 2009 09:31am
hol toljam rangedet? hill giant (prayer exp) vagy inkabb fresh crawler 200k/inv
def 50, blue d'hide
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Nov 30 2009 09:34am
Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 17:31)
hol toljam rangedet? hill giant (prayer exp) vagy inkabb fresh crawler 200k/inv
def 50, blue d'hide


fresh crawler szerintem
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 30 2009 09:36am
Quote (Anamy @ Nov 30 2009 03:34pm)
fresh crawler szerintem


kk és crossbow + steel bolt + rune berserker shield vagy magic bow+ iron arrow?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 30 2009 09:39am
Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 16:36)
kk és crossbow + steel bolt + rune berserker shield vagy magic bow+ iron arrow?


Szerintem a magic bow mindenképpen jobb sokkal gyorsabb,mint a cbow

This post was edited by Ghostmasterq on Nov 30 2009 09:39am
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Nov 30 2009 09:43am
Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 17:36)
kk és crossbow + steel bolt + rune berserker shield vagy magic bow+ iron arrow?


sry de aztsem tudom miröl van szó ^-^
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 30 2009 09:44am
Quote (Ghostmasterq @ Nov 30 2009 03:39pm)
Szerintem a magic bow mindenképpen jobb sokkal gyorsabb,mint a cbow


de nem lesz sokkal kevesebb a damja? iron arrow miatt?

Quote (Anamy @ Nov 30 2009 03:43pm)
sry de aztsem tudom miröl van szó ^-^


-.- :D
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 30 2009 09:47am
Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 16:44)
de nem lesz sokkal kevesebb a damja? iron arrow miatt?



-.- :D


Szerintem cbow-val nem jó fejlődni túl lassú.. Max Dorgeshun cbowot szoktak használni mert olcsó hozzá a töltény..(vagyis azt hiszem ez a magyarázat)
Amúgy meddig akarod vinni?
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 30 2009 09:49am
Quote (Ghostmasterq @ Nov 30 2009 03:47pm)
Szerintem cbow-val nem jó fejlődni túl lassú.. Max Dorgeshun cbowot szoktak használni mert olcsó hozzá a töltény..(vagyis azt hiszem ez a magyarázat)
Amúgy meddig akarod vinni?


atm csak 60-ig bár most mondta haver hogy mehetek fire giantokhoz is
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Nov 30 2009 09:49am
Quote (Klontar @ 30 Nov 2009 14:51)
F2P runescapezz velem! ^_______^


BUMP Szellemmesterq

Quote (Ghostmasterq @ 30 Nov 2009 16:47)
Szerintem cbow-val nem jó fejlődni túl lassú.. Max Dorgeshun cbowot szoktak használni mert olcsó hozzá a töltény..(vagyis azt hiszem ez a magyarázat)
Amúgy meddig akarod vinni?


True, csak blue dragon farmoláshoz jó a bow + anti dragon shield

Quote (Tommy_hun @ 30 Nov 2009 16:36)
kk és crossbow + steel bolt + rune berserker shield vagy magic bow+ iron arrow?


Berserker cbow mellé? mi a ráknak, kevesebb defet ad mint egy kite, a +str-el nem mész semmire, meg úgyis elbujsz valami mögé szóval ha nem dragonokat ölsz akkor könyvet vinnék.
Egyébként meg magic bow + steel arrowozni jó, mert az ava accumulator is steel arrowot termel és az külön jó.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567869Next
Add Reply New Topic New Poll