d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > =)
Prev14567820Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Sep 10 2009 12:41pm
Quote (lacketto @ Thu, 10 Sep 2009, 20:37)
egy névtelen análbarát véleménye:

Egy, talán laci megdolgozott azért, amiért ő csak 20 évesen érettségizett.
Kettő, a tanulatlanság igencsak megmosolyogtató ténye az, hogy nem tudsz helyesen írni. Rá lehet fogni a diszlexiára, de mindent nem. Tanulatlan paraszt vagy te is, ha már itt tartunk.
Három, az fgt gondolom kitartó munkád gyümölcseként vetted, a saját pénzedből - úgy gondolom aki egyszer is megdolgozik azért, amije van,
az nem fogja fgre költeni. Ez van, nem vennél fgt, ha apuka nem lenne eleresztve, ebben biztos vagyok :)

nem en irtam, ne engem kovezzetek meg :(


Jó helyesírással mindig is gondjaim voltak. Akasszatok fel érte. De általába csak ebbe tudtok bele kötni.
Ja izé, persze. Nem vennék akkor FG-t valóban, ha apuka nem lenne eleresztve.
De faszom. Nem mind1 mire költöm a zsebpénzem? :rofl: Vagy azt a pénzt amit nyerek vagy nyári melóban keresek?

Okok hogy lac miért ekkor meg akkor érettségizett, nem leszarom? Úgyanúgy nagyívben szarok rá, mint hogy ti is arra, mi az én indokom arra, hogy "megbuktam".
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Sep 10 2009 12:41pm
mivel nekem nyitottad,

TL ;DR

kurva anyád amúgy
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 10 2009 12:41pm
Quote (Nerz8 @ Thu, Sep 10 2009, 06:40pm)
az itt a legnagyobb gond, hogy syl kormi :(


Vérszomjas cinegék gyilkolnak a Bükkben
!!!!!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 10 2009 12:42pm
Quote (sylKE @ Thu, Sep 10 2009, 07:35pm)
ÉS EZT MOST CSAK AZÉRT MERT CIGÁNY VAGYOK?!
futok Lajohoz te egcik!
LESZ ITTEN NEMULASS


Zsidókártyával ütöm a te rajlapodat!

Quote (A122 @ Thu, Sep 10 2009, 07:36pm)
csak 13213. e-drama, miert nem szarod le


akkor miből lenne post? :(
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Sep 10 2009 12:42pm
nemértem egyébként mi bajotok sanyival.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 10 2009 12:43pm
Cigány
matrac

50.00% (20 szavazat)
syl

50.00% (20 szavazat


Banned
Posts: 4,810
Joined: Aug 28 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 10 2009 12:43pm
elfogyott a pirítós.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 10 2009 12:43pm
Quote (beni @ Thu, Sep 10 2009, 07:33pm)
Helyesíráson csiszolhatnál kicsit, egyébként sok dologban maximálisan egyet tudok érteni :\

Seggnyalásról meg annyit, hogy eddig senki egy kurva szóval nem szapulta Gicát, most meg mióta lehet, mert parancsban ki van adva és úgyis szakítottak már lassan meme szintűvé növi ki magát a "butasága és ocsmánysága".

Lásd:


This, rajtam is csak ott találtak fogást, hogy gyakran félregépelek..
Nem tudom mit csodálkozol, ez a szintjük, ennyi, le kell szarni.
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Sep 10 2009 12:44pm
valaki adna freet ?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2009 12:44pm
Quote (lacoking @ Thu, 10 Sep 2009, 20:42)
nemértem egyébként mi bajotok sanyival.


nem a sanyival van bajuk, hanem a sanyinak van veluk
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567820Next
Closed New Topic New Poll