Quote (lacketto @ Thu, 10 Sep 2009, 20:37)
egy névtelen análbarát véleménye:
Egy, talán laci megdolgozott azért, amiért ő csak 20 évesen érettségizett.
Kettő, a tanulatlanság igencsak megmosolyogtató ténye az, hogy nem tudsz helyesen írni. Rá lehet fogni a diszlexiára, de mindent nem. Tanulatlan paraszt vagy te is, ha már itt tartunk.
Három, az fgt gondolom kitartó munkád gyümölcseként vetted, a saját pénzedből - úgy gondolom aki egyszer is megdolgozik azért, amije van,
az nem fogja fgre költeni. Ez van, nem vennél fgt, ha apuka nem lenne eleresztve, ebben biztos vagyok

nem en irtam, ne engem kovezzetek meg

Jó helyesírással mindig is gondjaim voltak. Akasszatok fel érte. De általába csak ebbe tudtok bele kötni.
Ja izé, persze. Nem vennék akkor FG-t valóban, ha apuka nem lenne eleresztve.
De faszom. Nem mind1 mire költöm a zsebpénzem?

Vagy azt a pénzt amit nyerek vagy nyári melóban keresek?
Okok hogy lac miért ekkor meg akkor érettségizett, nem leszarom? Úgyanúgy nagyívben szarok rá, mint hogy ti is arra, mi az én indokom arra, hogy "megbuktam".