d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ki Megy..
Prev145678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 18 2009 01:29pm
Quote (BiceBoca @ Tue, Aug 18 2009, 08:29pm)
és mit vesz észre elöször??a futógépet....:D:D


először a könyvekre is csorgattam a nyálam
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Aug 18 2009 01:29pm
mostmár mindenki tudja gica msnjét !
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Aug 18 2009 01:29pm
Quote (BiceBoca @ Tue, Aug 18 2009, 08:29pm)
és mit vesz észre elöször??a futógépet....:D:D


beni mert csak ilyen sportember :o

(fake, o is egy dagadt geci mint te)
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 18 2009 01:30pm
Quote (ButUCItsNotMeItsNotMyFamilyInUrH @ Tue, Aug 18 2009, 08:29pm)
beni mert csak ilyen sportember :o

(fake, o is egy dagadt geci mint te)


ha az tényleg egy futógép akkor iso házibuli
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Aug 18 2009 01:30pm
Quote (beni @ Tue, Aug 18 2009, 08:28pm)
kurvára vennék egyet, csak szomszédokat az örületbe kergetném a dübögéssel szerintem


én amikor felállványozom a bicót hogy télen tudjak a szobába tekerni, az agyamra megy hogy tök mindegy h 40el vagy 20al döngetek ugyanazt az elnyomott szúnyogtertemet látom a falon -,-'

szóval futni is csak a szabad ég alatt tudnék
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
Aug 18 2009 01:31pm
Quote (beni @ Tue, Aug 18 2009, 09:28pm)
kurvára vennék egyet, csak szomszédokat az örületbe kergetném a dübögéssel szerintem



én majdnem azt kaptam ballagásra....csak a kamera jobban bejött....:D
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Aug 18 2009 01:31pm
Quote (beni @ Tue, Aug 18 2009, 08:30pm)
ha az tényleg egy futógép akkor iso házibuli


tenyleg az, anyam hasznalja, en meg alig vagyok otthon, ugyhogy ebbe a szobaba kerult
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Aug 18 2009 01:31pm
Quote (beni @ Tue, Aug 18 2009, 08:30pm)
ha az tényleg egy futógép akkor iso házibuli


Fit-on-net.hu/ Elektromos Futógép kezdőknek és profiknak már 74 990Ft-tól!

180któl nagyon messze van :c
Member
Posts: 51,148
Joined: Sep 23 2007
Gold: 133.70
Warn: 100%
Aug 18 2009 01:31pm
Quote (BiceBoca @ Tue, Aug 18 2009, 08:31pm)
én majdnem azt kaptam ballagásra....csak a kamera jobban bejött....:D

a faszt
nem kell neked ilyen
takarodja ki futni
majd hajtalak ostorral
Member
Posts: 1,645
Joined: Apr 22 2009
Gold: 0.00
Aug 18 2009 01:32pm
Quote (Anamy @ Tue, Aug 18 2009, 09:29pm)
mostmár mindenki tudja gica msnjét !



eddigse volt titok...
Go Back To Magyar Topic List
Prev145678Next
Closed New Topic New Poll