Quote (beni @ Tue, Aug 18 2009, 08:28pm)
kurvára vennék egyet, csak szomszédokat az örületbe kergetném a dübögéssel szerintem
én amikor felállványozom a bicót hogy télen tudjak a szobába tekerni, az agyamra megy hogy tök mindegy h 40el vagy 20al döngetek ugyanazt az elnyomott szúnyogtertemet látom a falon -,-'
szóval futni is csak a szabad ég alatt tudnék