d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Holnap Jön Balcsira Vivácska :$ > Hercegnőm :$$
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 14 2009 07:30am
Quote (kemiii1338 @ Fri, Aug 14 2009, 03:26pm)
mondom csak jó barát :D



http://img529.imageshack.us/img529/4360/andp.jpg


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 14 2009 07:31am
Quote (kemiii1338 @ Fri, Aug 14 2009, 02:26pm)
mondom csak jó barát :D



http://img529.imageshack.us/img529/4360/andp.jpg


minden ismerősről profi által készített kép van? ^^
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Aug 14 2009 07:35am
Quote (beni @ Fri, Aug 14 2009, 03:31pm)
minden ismerősről profi által készített kép van? ^^


postoljak nem profit is? xd



This post was edited by kemiii1338 on Aug 14 2009 07:38am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Aug 14 2009 07:38am
Quote (kemiii1338 @ Fri, Aug 14 2009, 02:35pm)
postoljak nem profit is? xd


egy képre nem lehet nemet mondani

(ez vonatkozik fahrii personal picjére is)
Member
Posts: 11,077
Joined: Aug 4 2009
Gold: 1,018.50
Aug 14 2009 07:39am
Quote (beni @ Fri, Aug 14 2009, 03:38pm)
egy képre nem lehet nemet mondani

(ez vonatkozik fahrii personal picjére is)


oké posted xd

arra énis kiv wok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll