Quote (ElCapitano @ Fri, 29 May 2009, 21:11)
Azta mindenit kik elő nem kerülnek. Teljes fegyverzetben kipattansz itt az ismeretlenség szürke homályából. ~~
A reformátusoknak meg talán még az unitáriusoknak nem.
hogy Te kit ismersz és kit nem, és ki az ismeretlen, egészen más tészta.

Vallásosság - Isten hit: az a fő alapvető probléma, hogy nagyon sokan keverik a kettőt, különböző vallásokat és mindebbe az egyházakat, illetve ezek "botlásait". Épp ezért Istent hibáztatják ezért is, pedig ezt is csak emberek csinálják, mint sok mást.
Következő, hogy aki vallásos, azt bigott prűdnek tekintik (n1 kategorizálás, pl Márkot sem ismeritek de azonnal "Jééééézusom, meg blöeh), de őszintén szólva, ha valaki bigott prűd, még az is jobb mint ami manapság divatba kezd jönni (díszbuzi liberál fosmaszlag).