d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hiszel Istenben?
Prev14567831Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 29 2009 03:19pm
Másvilágban, abban hogy a tetteink kihatnak oda, valami magasabban -- igen

De ez a storyzgatás, teremtgetés, templomba járás azért sok nekem
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 29 2009 03:19pm
Quote (lacketto @ Fri, 29 May 2009, 23:18)
ne genyázzámá
legalabb végre előkerült mégegy értelmes ember, nem artott a subnak
mindenki mas csicska.


szerintem nem genyázik, ő is olyan perverz, mint én, hogy angol szakra akar menni... :rolleyes:
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2009 03:19pm
Quote (ElCapitano @ Fri, 29 May 2009, 21:11)
Azta mindenit kik elő nem kerülnek. Teljes fegyverzetben kipattansz itt az ismeretlenség szürke homályából. ~~

A reformátusoknak meg talán még az unitáriusoknak nem.


hogy Te kit ismersz és kit nem, és ki az ismeretlen, egészen más tészta. :D

Vallásosság - Isten hit: az a fő alapvető probléma, hogy nagyon sokan keverik a kettőt, különböző vallásokat és mindebbe az egyházakat, illetve ezek "botlásait". Épp ezért Istent hibáztatják ezért is, pedig ezt is csak emberek csinálják, mint sok mást.
Következő, hogy aki vallásos, azt bigott prűdnek tekintik (n1 kategorizálás, pl Márkot sem ismeritek de azonnal "Jééééézusom, meg blöeh), de őszintén szólva, ha valaki bigott prűd, még az is jobb mint ami manapság divatba kezd jönni (díszbuzi liberál fosmaszlag).
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2009 03:19pm
Quote (Szerintem @ Fri, 29 May 2009, 22:17)
már csak arra lennék kíváncsi, mit keres itt egy ilyen szent ember, mint te
csak nem téríteni jöttél?  :mellow:

Ne legyél már ilyen... :D
Nekem dédapám lókupec volt a másik meg dohányt termesztett, mégse tartok agrárelőadásokat...

This post was edited by ElCapitano on May 29 2009 03:19pm
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
May 29 2009 03:22pm
Quote (ElCapitano @ Fri, 29 May 2009, 23:19)
Ne legyél már ilyen... :D
Nekem dédapám lókupec volt a másik meg dohányt termesztett, mégse tartok agrárelőadásokat...


magamból indultam ki...ha (még mindig) vallásos lennék, nem játszanék d2-vel és pláne nem járnék jsp-n
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 29 2009 03:23pm
Quote (lacketto @ Fri, 29 May 2009, 23:18)
ne genyázzámá
legalabb végre előkerült mégegy értelmes ember, nem artott a subnak
mindenki mas csicska.


nem genyázok, engem is tök komolyan érdekel az angol szak
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2009 03:23pm
Quote (Szerintem @ Fri, 29 May 2009, 21:22)
magamból indultam ki...ha (még mindig) vallásos lennék, nem játszanék d2-vel és pláne nem járnék jsp-n


? :D Mertmértis?

Quote (bajcli @ Fri, 29 May 2009, 21:16)
többet majd jól nem megyek veled sörözni, aztán nem kell hallgatnod a butus kommentjeimet :angry:


Ofc, egy btk-s micsinál? KIFORGATJA A SZAVAIM!
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2009 03:23pm
Quote (Szerintem @ Fri, 29 May 2009, 22:22)
magamból indultam ki...ha (még mindig) vallásos lennék, nem játszanék d2-vel és pláne nem járnék jsp-n


Miért ne játszhatnál? Mert pogány mitológián alapszik? Vagy wtf? ~~
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 29 2009 03:24pm
Quote (josheide @ Fri, 29 May 2009, 23:23)
nem genyázok, engem is tök komolyan érdekel az angol szak


hogymegmondtam.
Member
Posts: 6,020
Joined: Mar 29 2008
Gold: 0.00
May 29 2009 03:24pm
Quote (josheide @ Fri, 29 May 2009, 23:23)
nem genyázok, engem is tök komolyan érdekel az angol szak


bátyám barátnője Pázmányon most elsős angol szakon, azt mondja, hogy borzalmas, abba is hagyja :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567831Next
Add Reply New Topic New Poll