Quote (Gyuladze @ Wed, May 13 2009, 02:14pm)
Oops.

ebből ki bírja tovább epic battle lesz :- D
Quote (Janou @ Fri, May 1 2009, 10:28am)
20:13:53
vasko tibor üzenete:
nembaj elmegyek bevágok 2 sört (ami nálam 2 óra alatt történik) aztán szépen eljövök
__________
11:26:44
vasko tibor üzenete:
szia
vasko tibor üzenete:
ordas mód bebasztam
nem is tudom kire tegyek