☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Dota Topic
Prev
1
4
5
6
7
8
1046
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 144996
Replies: 10457
Track Topic
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#51
Jan 14 2009 06:31pm
Quote (IvOjoGhuRT @ Thu, Jan 15 2009, 01:27am)
őőő ez nem, de úgy kikivánkozott belőlem :$
csak nyugodtan
cor-angar
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold
:
3,038.43
#52
Jan 15 2009 06:56am
na jelenleg a Soul Keeper a kedvenc hősöm
tegnap legyaláztam vele az easy ai-t
cor-angar
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold
:
3,038.43
#53
Jan 16 2009 01:56pm
Bazz a butcher meg az obsidian destroyer mekkora imba herok
meg amúgy a scourgenak sokkal jobb hősei vannak :S
This post was edited by cor-angar on Jan 16 2009 02:17pm
kidam
Member
Posts: 1,084
Joined: Nov 8 2008
Gold
:
0.00
#54
Jan 16 2009 01:58pm
Quote (cor-angar @ Fri, Jan 16 2009, 08:56pm)
Bazz a butcher meg az obsidian destroyer mekkora imba herok
meg amúgy a hordának sokkal jobb hősei vannak :S
scourgera gondoltál imo ,ez nem wow
cor-angar
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold
:
3,038.43
#55
Jan 16 2009 02:17pm
Quote (kidam @ Fri, Jan 16 2009, 08:58pm)
scourgera gondoltál imo ,ez nem wow
hja igen bocs az a lényeg hogy a rosszak
ikszipszilon
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold
:
14.37
Warn: 100%
#56
Jan 16 2009 05:31pm
farki
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold
:
1,080.60
#57
Jan 16 2009 05:33pm
Quote (ikszipszilon @ Sat, 17 Jan 2009, 00:31)
http://i43.tinypic.com/25kn5gx.jpg
a printscreenelt képet printscreenelted?
ikszipszilon
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold
:
14.37
Warn: 100%
#58
Jan 16 2009 05:41pm
szarvolt a tga : \
cor-angar
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold
:
3,038.43
#59
Jan 17 2009 05:23am
miután megöltem 1 db insane AI-t rájöttem hogy nagyobb kihívás kell
és beraktam 3 easy-t
hát... a hősökkel egyenként sokkal jobban boldogultam mint insanen mert nem kapnak extra golldot és ezért nem mászkálnak gosu cuccban az elejétől kezdve, és 1v1 ben is egész jó voltam de utána összefogtak és 2 en mentek 1 sávon és onanntól kezdve halál
vmint kifigyeltem hogy ha te választasz elsőnek hőst akkor nay eséllyel ellenhőst választanak, de nem mindig mondjuk úgy 80% ban
ha meg megvárod hogy válasszanak akkor mindeggyik vmi brutál hős választ
ofc eddig mindig kikaptam tőlük, de legjobban a Lycantrope-al meg az Obsidian destroyyerrel ment
This post was edited by cor-angar on Jan 17 2009 05:24am
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#60
Jan 17 2009 06:00am
Quote (ikszipszilon @ Sat, 17 Jan 2009, 00:31)
http://i43.tinypic.com/25kn5gx.jpg
alig lehet látni a nevemet :~(
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4
5
6
7
8
1046
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact