d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota Topic
Prev1456781046Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 14 2009 06:31pm
Quote (IvOjoGhuRT @ Thu, Jan 15 2009, 01:27am)
őőő ez nem, de úgy kikivánkozott belőlem :$


csak nyugodtan
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Jan 15 2009 06:56am
na jelenleg a Soul Keeper a kedvenc hősöm wink.gif tegnap legyaláztam vele az easy ai-t
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Jan 16 2009 01:56pm
Bazz a butcher meg az obsidian destroyer mekkora imba herok

meg amúgy a scourgenak sokkal jobb hősei vannak :S

This post was edited by cor-angar on Jan 16 2009 02:17pm
Member
Posts: 1,084
Joined: Nov 8 2008
Gold: 0.00
Jan 16 2009 01:58pm
Quote (cor-angar @ Fri, Jan 16 2009, 08:56pm)
Bazz a butcher meg az obsidian destroyer mekkora imba herok

meg amúgy a hordának sokkal jobb hősei vannak :S


scourgera gondoltál imo ,ez nem wow
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Jan 16 2009 02:17pm
Quote (kidam @ Fri, Jan 16 2009, 08:58pm)
scourgera gondoltál imo ,ez nem wow


hja igen bocs az a lényeg hogy a rosszak smile.gif
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Jan 16 2009 05:31pm
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jan 16 2009 05:33pm
Quote (ikszipszilon @ Sat, 17 Jan 2009, 00:31)
http://i43.tinypic.com/25kn5gx.jpg


a printscreenelt képet printscreenelted?
Member
Posts: 4,943
Joined: Nov 24 2008
Gold: 14.37
Warn: 100%
Jan 16 2009 05:41pm
szarvolt a tga : \
Member
Posts: 5,981
Joined: Oct 15 2005
Gold: 3,038.43
Jan 17 2009 05:23am
miután megöltem 1 db insane AI-t rájöttem hogy nagyobb kihívás kell

és beraktam 3 easy-t

hát... a hősökkel egyenként sokkal jobban boldogultam mint insanen mert nem kapnak extra golldot és ezért nem mászkálnak gosu cuccban az elejétől kezdve, és 1v1 ben is egész jó voltam de utána összefogtak és 2 en mentek 1 sávon és onanntól kezdve halál

vmint kifigyeltem hogy ha te választasz elsőnek hőst akkor nay eséllyel ellenhőst választanak, de nem mindig mondjuk úgy 80% ban

ha meg megvárod hogy válasszanak akkor mindeggyik vmi brutál hős választ

ofc eddig mindig kikaptam tőlük, de legjobban a Lycantrope-al meg az Obsidian destroyyerrel ment



This post was edited by cor-angar on Jan 17 2009 05:24am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 17 2009 06:00am
Quote (ikszipszilon @ Sat, 17 Jan 2009, 00:31)
http://i43.tinypic.com/25kn5gx.jpg


alig lehet látni a nevemet :~(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1456781046Next
Add Reply New Topic New Poll