Quote (52111 @ Fri, May 30 2008, 12:12pm)
Akkor minek csináltad a szavazást hogy postoljad-e, mikor nem érdekel más véleménye?
Csak tudnám kik szavaztak az igenre

Én. Már vártam a topicot meni meni pluszegy, móka és kacagás

Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 12:12pm)
b+ nem zavar hogy minden ferfinak van bajsza / szakalla ? ~.~ minden normalis ferfinek van testszörzete..
máris eldobom a borotvámat
macsós borosta egyébként jól néz ki, de ha csak pár szál szőrzet árválkodik az orrod alatt akkor az nem annyira tetszetős meglátásom szerint
ráadásul ha nem elég hosszú mégcsak az orrszőrrel sem lehet egybepödörni
This post was edited by beni on May 30 2008 05:14am