d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postoljam V Ne ? Repost #2 > Mivel 1 Hanguan Igenel Szavaztattok ,
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 05:12am
Quote (beni @ Fri, May 30 2008, 11:11am)
kisebbségi bajusz?


b+ nem zavar hogy minden ferfinak van bajsza / szakalla ? ~.~ minden normalis ferfinek van testszörzete..
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2008 05:12am
Quote (52111 @ Fri, May 30 2008, 12:12pm)
Akkor minek csináltad a szavazást hogy postoljad-e, mikor nem érdekel más véleménye?

Csak tudnám kik szavaztak az igenre  mad.gif  mad.gif  mad.gif


Én. Már vártam a topicot meni meni pluszegy, móka és kacagás hug.gif

Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 12:12pm)
b+  nem zavar hogy minden ferfinak van bajsza / szakalla ? ~.~    minden normalis ferfinek van testszörzete..


máris eldobom a borotvámat

macsós borosta egyébként jól néz ki, de ha csak pár szál szőrzet árválkodik az orrod alatt akkor az nem annyira tetszetős meglátásom szerint
ráadásul ha nem elég hosszú mégcsak az orrszőrrel sem lehet egybepödörni

This post was edited by beni on May 30 2008 05:14am
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 30 2008 05:14am
Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 11:12am)
b+  nem zavar hogy minden ferfinak van bajsza / szakalla ? ~.~    minden normalis ferfinek van testszörzete..


így van és a kisebbségi bajúsz a legnagyobb lol

Sondor styl!! wtf? ohmy.gif
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 30 2008 05:14am
Így utólagosan eszembe jut, hogy merőben hasonlítasz egy ismerősömre..





Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 05:14am
Quote (ecneB @ Fri, May 30 2008, 11:08am)
Ne haragudj, de egy ilyen kajak zéró értelem topic mellett mit vársz? smile.gif Ki a fütyit érdekel, hogy hogy néz ki Árminka? Ha ez kell az egojának, hát legyen..




http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=18495330&f=129 happy.gif

Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2008 05:15am
Quote (Inakwo @ Fri, May 30 2008, 12:14pm)
így van és a kisebbségi bajúsz a legnagyobb lol

Sondor styl!! wtf? ohmy.gif


Gondolom a fotós sem úgy gondolta, hogy minden normális férfinak van arcszőrzete, hanem dolgozott vele egy kicsit hogy megkíméljen a kellemetlenségektől, amiket a kép pár év múlvai mutogatása okozhat
Banned
Posts: 31,108
Joined: Feb 1 2006
Gold: 0.02
Warn: 40%
May 30 2008 05:16am
LOLOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Birthday: Jun 29 1990 (Male)

=D

This post was edited by T4L_K1 on May 30 2008 05:17am
Member
Posts: 3,934
Joined: Feb 18 2008
Gold: 0.00
May 30 2008 05:17am
Quote (beni @ Fri, May 30 2008, 11:15am)
Gondolom a fotós sem úgy gondolta, hogy minden normális férfinak van arcszőrzete, hanem dolgozott vele egy kicsit hogy megkíméljen a kellemetlenségektől, amiket a kép pár év múlvai mutogatása okozhat


ez igyvan .. de ugye borotvalkozas utan , mindig ott van a nyoma akár hanyszor borotvalkozol akar mien surun , az lett kiveve ( most nem ugrik be h hivjak)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 30 2008 05:17am
Quote (beni @ Fri, May 30 2008, 11:15am)
Gondolom a fotós sem úgy gondolta, hogy minden normális férfinak van arcszőrzete, hanem dolgozott vele egy kicsit hogy megkíméljen a kellemetlenségektől, amiket a kép pár év múlvai mutogatása okozhat


jaja btw totál gáz ha pár szál szőröd van még csak ,és az is ilyen jó sötét ami látszik

totál szar
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 30 2008 05:18am
Quote (Army_HuN @ Fri, May 30 2008, 12:17pm)
ez igyvan ..  de ugye borotvalkozas utan  , mindig ott van a nyoma akár hanyszor borotvalkozol akar mien surun  , az lett kiveve ( most nem ugrik be h hivjak)


Akkor cserélj borotvapengét, mert szerintem egy normális borotválkozás után nem marad borostás az arcod.
Go Back To Magyar Topic List
Prev14567813Next
Add Reply New Topic New Poll