d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1498499500501502660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Dec 4 2014 01:47am
Quote (Baleee @ Dec 4 2014 07:41am)
Mindenkepp probald ki irl, hogy mennyire all kezre. En csak azt mondom, hogy Kindlek is 7"-osak es minden latszik rajta, ami kell. Olcso tabletem is 7", azon is, ha meg valamire ra kell kozeliteni, mert egy aprolekos kep mondjuk, (gepesz vagy, y?), arra a 10"-oson is ra kell majd, mert akkora + nem ad.
_Szerintem_


gépész voltam bscn, de már átmentem a lokál bme üdülőközpontba tanulni (gtk műszaki menedzser msc)
arra, hogy két fos határköltség görbe hogy néz ki, arra megfelelő lesz

akkor élőben ránézek, köszi srácok a segítséget

This post was edited by Makkertest on Dec 4 2014 02:01am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Dec 4 2014 01:50am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2014 11:27)
milyen telefonról van szó? mert így eléggé nehéz segíteni


alcatel ot 997d

Quote (Baleee @ 3 Dec 2014 18:02)
Attol fugg, hogy a progi amit frissit az SD-n van vagy a Telon.

Nalam pl beallithato, hogy milyen appkategoriakat hova telepitsen. Ha alapbol keves a helyed a telefonon, akkor erdemes az appokat is SD-re pakolni, hogy a telefon OS frissiteseinek legyen mindig legyen hely.


Nekem miutan felrakok valamit kiirja hogy erdemes athelyezni az sd kartyara es 1 bokesre atrakja. csak most azt akarom frissiteni es annak nem eleg a hely.
Mondjuk az igazsaghoz hozzatartozik, hogy nagyon kicsi a kartyam, regi telefonbol maradt 2 gigas, ami manapsag mar nem nagy szam. Csak amire hasznalom eddig eleg volt es nem tudom a bovites megoldana e a problemat, mert ha eloszor telefonra frissit allandoan akkor tok mindegy meddig bovitem sose fer el majd rajta a cucc
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 4 2014 02:21am
Quote (Baleee @ Dec 4 2014 08:41am)
Mindenkepp probald ki irl, hogy mennyire all kezre. En csak azt mondom, hogy Kindlek is 7"-osak es minden latszik rajta, ami kell. Olcso tabletem is 7", azon is, ha meg valamire ra kell kozeliteni, mert egy aprolekos kep mondjuk, (gepesz vagy, y?), arra a 10"-oson is ra kell majd, mert akkora + nem ad.
_Szerintem_


csak nexus 7
Screen resolution1920 x 1200
Pixel density324 PPI
olyan éles mint a faszom
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 08:41am
Milyen telefont vegyek :(
wp8 szar
Xiamoi mi3, htc one m8, sony z3, nexus 5 kicsi
iphone 6 drága
lumia 1520 wp8
Xiamoi red note elég nagy, de gyenge a hw


Akartam valami újat, de note3 lesz ebből én már látom fuckme
Vagy ajánljatok nekem másik 5.3col+ androidos telót 100k alatt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 4 2014 08:59am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2014 15:41)
Milyen telefont vegyek :(
wp8 szar
Xiamoi mi3, htc one m8, sony z3, nexus 5 kicsi
iphone 6 drága
lumia 1520 wp8
Xiamoi red note elég nagy, de gyenge a hw


Akartam valami újat, de note3 lesz ebből én már látom fuckme
Vagy ajánljatok nekem másik 5.3col+ androidos telót 100k alatt


nexus 5
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 09:05am
Quote (Anarkin @ Dec 4 2014 03:59pm)
nexus 5


Az nekem kicsi, írtam
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Dec 4 2014 09:11am
Quote (Vismajor @ Dec 4 2014 02:41pm)
Milyen telefont vegyek :(
wp8 szar
Xiamoi mi3, htc one m8, sony z3, nexus 5 kicsi
iphone 6 drága
lumia 1520 wp8
Xiamoi red note elég nagy, de gyenge a hw


Akartam valami újat, de note3 lesz ebből én már látom fuckme
Vagy ajánljatok nekem másik 5.3col+ androidos telót 100k alatt


én azt nem értem, hogy te neked időszerűen előjön, hogy milyen szegény vagy, diákhitel, meg nem támogatnak meg etc , és minden hónapban ellenben nyitsz valamit hogy mit veszel, én dolgozok de ennyi szart nem tudnék összevásárolni mint amit te csinálsz m8
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 09:15am
Quote (rapiddani @ Dec 4 2014 04:11pm)
én azt nem értem, hogy te neked időszerűen előjön, hogy milyen szegény vagy, diákhitel, meg nem támogatnak meg etc , és minden hónapban ellenben nyitsz valamit hogy mit veszel, én dolgozok de ennyi szart nem tudnék összevásárolni mint amit te csinálsz m8


Ilyenkor tökre nem értem a jspt, mint amikor cpt anyzott, hogy mindig csak a barátnőmről beszélek, aztán legutóbbi 500 posztból 2 szólt róla összvissz, visszakerestem

Mégis mi a tyúkszemről beszélsz? :D Hogy én mit veszek? mit vennék? Vagy mivan?
Most is azért veszek telót mert eltört a régi, ennyi az oka semmi más. igaz megjavítanák 40ért, de megveszik így 20ért, ráköltök 60at és van vmi újdonság a kezemben. És melózom én is, ebből van zsozsódellalovetta, de mondjuk eléggé nem hiányzott nekem ez a kiadás így karácsony előtt.
Komolyan nemtudom mire gondolsz, nem vettem magamnak semmit nyár óta, akkor vettem egy asus tf300t-t egyetemre a finn melóból, előtte meg már kitudja.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 4 2014 09:46am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2014 16:15)
Ilyenkor tökre nem értem a jspt, mint amikor cpt anyzott, hogy mindig csak a barátnőmről beszélek, aztán legutóbbi 500 posztból 2 szólt róla összvissz, visszakerestem

Mégis mi a tyúkszemről beszélsz? :D Hogy én mit veszek? mit vennék? Vagy mivan?
Most is azért veszek telót mert eltört a régi, ennyi az oka semmi más. igaz megjavítanák 40ért, de megveszik így 20ért, ráköltök 60at és van vmi újdonság a kezemben. És melózom én is, ebből van zsozsódellalovetta, de mondjuk eléggé nem hiányzott nekem ez a kiadás így karácsony előtt.
Komolyan nemtudom mire gondolsz, nem vettem magamnak semmit nyár óta, akkor vettem egy asus tf300t-t egyetemre a finn melóból, előtte meg már kitudja.


szerintem arra gondolt, hogy nem egyszer panaszkodtál már hogy tanári fizuból kell élni (stb), de 80-100k-t elköltesz egy darab 10 centis műanyagra, ami ráadásul masszívan fogyóeszköz.
Member
Posts: 5,681
Joined: Jun 24 2009
Gold: 4,000.00
Dec 4 2014 11:00am
Quote (Vismajor @ 4 Dec 2014 15:41)
Milyen telefont vegyek :(
wp8 szar
Xiamoi mi3, htc one m8, sony z3, nexus 5 kicsi
iphone 6 drága
lumia 1520 wp8
Xiamoi red note elég nagy, de gyenge a hw


Akartam valami újat, de note3 lesz ebből én már látom fuckme
Vagy ajánljatok nekem másik 5.3col+ androidos telót 100k alatt


HUAWEI ascend mate 7
http://m.mobilarena.hu/teszt/huawei_ascend_mate_7_figyeljek_a_kezemet/bevezeto_tartozekok.html
Go Back To Magyar Topic List
Prev1498499500501502660Next
Add Reply New Topic New Poll