d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14974984995005015001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 21 2013 06:33am
nem tudom miért, de amióta kint vagyok olyan meztelencsigákat tolok ki az orromból,hogy az valami elképesztő
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 21 2013 06:53am
valaki magyarázza meg hogyan lehet hason fekve enni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 21 2013 06:54am
Quote (Ghostmasterq @ 21 May 2013 14:53)
valaki magyarázza meg hogyan lehet hason fekve enni


álló emberek szarnak a szádba
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 21 2013 06:56am
Quote (RRC @ 21 May 2013 13:54)
álló emberek szarnak a szádba


hát, ezt most nem tudom hova tenni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 21 2013 07:00am
Quote (Ghostmasterq @ 21 May 2013 14:56)
hát, ezt most nem tudom hova tenni


miért ne lehetne hason fekve enni? én is ettem már úgy párszor
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 21 2013 07:01am
Quote (RRC @ 21 May 2013 14:00)
miért ne lehetne hason fekve enni? én is ettem már úgy párszor


hát, én nemtom, nekem furának tűnik, szobatársam meg egyfolytában úgy tolja.
nem szar úgy nyelni vagy valami?
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 21 2013 07:07am
Quote (Ghostmasterq @ 21 May 2013 15:01)
hát, én nemtom, nekem furának tűnik, szobatársam meg egyfolytában úgy tolja.
nem szar úgy nyelni vagy valami?


perisztaltikus mozgás

fejen állva is lehet enni/inni
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
May 21 2013 07:19am
Quote (Ghostmasterq @ May 21 2013 02:01pm)
hát, én nemtom, nekem furának tűnik, szobatársam meg egyfolytában úgy tolja.
nem szar úgy nyelni vagy valami?


én azt tapasztaltam, hogy amikor az eget/plafont/akármit nézel (csak felfele nézz), akkor nem tudsz nyelni.
legalábbis nekem nem megy
nektek?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 21 2013 07:21am






dat autism, rossz nézni
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 21 2013 07:21am
Quote (takii @ May 21 2013 03:19pm)
én azt tapasztaltam, hogy amikor az eget/plafont/akármit nézel (csak felfele nézz), akkor nem tudsz nyelni.
legalábbis nekem nem megy
nektek?


mivel megfeszíted a garatizmokat, ezért nem képesek összehúzódni
Go Back To Magyar Topic List
Prev14974984995005015001Next
Closed New Topic New Poll