Quote (Ghostmasterq @ May 21 2013 02:01pm)
hát, én nemtom, nekem furának tűnik, szobatársam meg egyfolytában úgy tolja.
nem szar úgy nyelni vagy valami?
én azt tapasztaltam, hogy amikor az eget/plafont/akármit nézel (csak felfele nézz), akkor nem tudsz nyelni.
legalábbis nekem nem megy
nektek?