Quote (Makkertest @ Dec 4 2014 08:22am)
Hali,
nos úgy alakult, hogy kell valami hordozható alkalmatosság. Laptopra nincs pénzem, de még szükségem se, egyszerűen nem használnám ki. Viszont kell valami, amin a suli által kiadott kismilliárd ppt-t és pdf-et tudnám olvasni. A mobiltelefonom ehhez kicsi, hamar merül stb.
Szóval tablet.
Kérdeztem egy ismerősöm, ő az apple termékeket (nem köszi, nincs rá pénz) meg Nexus 7 V2-t ajánlotta.
Vélemény?
Esetleg más, jobb opció?
Keretnek olyan 70-80k Forint van rá.
szakértsétek meg, köszi
Nekem 1.gen nexus7em van, és nagyon szeretem. Ha nem lenne, és lenne rá lovém, mindenképpen vennék egy második generációsat. Ipadek se rosszak, de mondjuk arra amire neked kéne pont elég béna... Nincs rendes fájlkezelő, nem lehet csak úgy rádugni gépre hogy rámásolj egy k.szott pdfet docot stb. Szerintem 70-80ba akkor fog kerülni ha vadi újat veszel, használtan már kapsz ilyen 40-50 körül.