☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev
1
4971
4972
4973
4974
4975
4976
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 540440
Replies: 49755
Track Topic
RiNGiSpiLeR
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold
:
22,639.88
Trader:
Trusted
#49721
May 28 2010 04:53am
Quote (mrkog @ 25 May 2010 22:37)
Eltelt egy hét, gondoltam postolok egyet:
Playing Ladder Slasher:123
És most megnézem hátha volt valami jó update...
Nem volt. Nem értem miért van ennyi játékos. Lehet hülye vagyok, hogy abbahagytam.
Kizárt.
Vannak még, akik szeretik ezt a játékot és összehoznak csapatokat és játszanak együtt... ^^
Csak kevesebben...
De nemsokára.... ....
:))))
grinderpet
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#49722
May 30 2010 04:22am
Na kipróbálom milyen ez a játék
milyen karival kezdjek szerintetek ?
This post was edited by grinderpet on May 30 2010 04:22am
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#49723
May 30 2010 04:34am
Quote (grinderpet @ 30 May 2010 11:22)
Na kipróbálom milyen ez a játék
milyen karival kezdjek szerintetek ?
Igazából lényegtelen, ha nem költesz rá sokat, hamar megunod (és 1k nem sok). Én meelevel kezdenék, az a legelején kicsit jobb talán (pl fighter/barb).
RiNGiSpiLeR
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold
:
22,639.88
Trader:
Trusted
#49724
May 31 2010 04:20pm
1.6k ^^
Anamy
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold
:
77.00
#49725
May 31 2010 04:48pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 31 May 2010 23:20)
1.6k ^^
nemsokára ugyis beérünk titeket
btw gz :DD
RiNGiSpiLeR
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold
:
22,639.88
Trader:
Trusted
#49726
May 31 2010 04:50pm
Quote (Anamy @ 1 Jun 2010 00:48)
nemsokára ugyis beérünk titeket
btw gz :DD
Hajrá-hajrá!
Köszi!
Ateec
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold
:
250.00
#49727
Jun 1 2010 12:58pm
Valaki homályosítson fel kinél van ee sword és ee armor!
Akinél van az jelentkezzen Pm-ben!
Köszike
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#49728
Jun 3 2010 10:22am
Hali!
Kéne egy pár item a magicianemhez, akinek van írjon rám bátran és mellékeljen egy árat ha lehet.
Weapon: Staff/Dagger
~40 Intelligence
Armor: Padded Robe/Robe
~40 Intelligence
Charm: Ice/Earth/Fire
~140 EE +
Heal: Focused Heal/Heal
~100 EE +
Charm és Heal mindenképpen XIV (tier 55) legyen.
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#49729
Jun 3 2010 10:39am
Quote (Klontar @ 3 Jun 2010 18:22)
Hali!
Kéne egy pár item a magicianemhez, akinek van írjon rám bátran és mellékeljen egy árat ha lehet.
Weapon: Staff/Dagger
~40 Intelligence
Armor: Padded Robe/Robe
~40 Intelligence
Charm: Ice/Earth/Fire
~140 EE +
Heal: Focused Heal/Heal
~100 EE +
Charm és Heal mindenképpen XIV (tier 55) legyen.
Szerintem most, hogy a ls leáldozóban van, olcsóért hozzájutsz trading groundson is.
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#49730
Jun 3 2010 10:48am
Quote (josheide @ 3 Jun 2010 18:39)
Szerintem most, hogy a ls leáldozóban van, olcsóért hozzájutsz trading groundson is.
Dehogy van az leáldozóban.
2 óra volt felvinni 15-ről 62-re a magemet, amennyi csapat volt.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4971
4972
4973
4974
4975
4976
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact