d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1497149724973497449754976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
May 28 2010 04:53am
Quote (mrkog @ 25 May 2010 22:37)
Eltelt egy hét, gondoltam postolok egyet:

Playing Ladder Slasher:123

És most megnézem hátha volt valami jó update...

Nem volt. Nem értem miért van ennyi játékos. Lehet hülye vagyok, hogy abbahagytam.

Kizárt.


Vannak még, akik szeretik ezt a játékot és összehoznak csapatokat és játszanak együtt... ^^

Csak kevesebben... :)

De nemsokára.... .... :ph34r: :))))
Member
Posts: 11,189
Joined: Jul 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 30 2010 04:22am
Na kipróbálom milyen ez a játék :)


milyen karival kezdjek szerintetek ?

This post was edited by grinderpet on May 30 2010 04:22am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 30 2010 04:34am
Quote (grinderpet @ 30 May 2010 11:22)
Na kipróbálom milyen ez a játék :)


milyen karival kezdjek szerintetek ?


Igazából lényegtelen, ha nem költesz rá sokat, hamar megunod (és 1k nem sok). Én meelevel kezdenék, az a legelején kicsit jobb talán (pl fighter/barb).
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
May 31 2010 04:20pm
1.6k ^^
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 31 2010 04:48pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 31 May 2010 23:20)
1.6k ^^


nemsokára ugyis beérünk titeket
btw gz :DD
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
May 31 2010 04:50pm
Quote (Anamy @ 1 Jun 2010 00:48)
nemsokára ugyis beérünk titeket
btw gz :DD


Hajrá-hajrá! :D

Köszi! :hug:
Member
Posts: 39,201
Joined: Oct 15 2006
Gold: 250.00
Jun 1 2010 12:58pm
Valaki homályosítson fel kinél van ee sword és ee armor!

Akinél van az jelentkezzen Pm-ben!

Köszike :)
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 3 2010 10:22am
Hali!

Kéne egy pár item a magicianemhez, akinek van írjon rám bátran és mellékeljen egy árat ha lehet.

Weapon: Staff/Dagger --> ~40 Intelligence
Armor: Padded Robe/Robe --> ~40 Intelligence
Charm: Ice/Earth/Fire --> ~140 EE +
Heal: Focused Heal/Heal --> ~100 EE +

Charm és Heal mindenképpen XIV (tier 55) legyen.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 3 2010 10:39am
Quote (Klontar @ 3 Jun 2010 18:22)
Hali!

Kéne egy pár item a magicianemhez, akinek van írjon rám bátran és mellékeljen egy árat ha lehet.

Weapon: Staff/Dagger --> ~40 Intelligence
Armor: Padded Robe/Robe --> ~40 Intelligence
Charm: Ice/Earth/Fire --> ~140 EE +
Heal: Focused Heal/Heal --> ~100 EE +

Charm és Heal mindenképpen XIV (tier 55) legyen.


Szerintem most, hogy a ls leáldozóban van, olcsóért hozzájutsz trading groundson is.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Jun 3 2010 10:48am
Quote (josheide @ 3 Jun 2010 18:39)
Szerintem most, hogy a ls leáldozóban van, olcsóért hozzájutsz trading groundson is.


Dehogy van az leáldozóban. :) 2 óra volt felvinni 15-ről 62-re a magemet, amennyi csapat volt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1497149724973497449754976Next
Closed New Topic New Poll