Quote (Csingacsguk @ May 5 2010 04:03pm)
ojj-ojj 220ért raktam fel :/
megis vették xd
Nézegettem mp-t, és igen tudom, hogy a heal többet ér, de ez azért vicc:
Wind lvl50 137EE 220fg
wind lvl55 115EE 80fg
Ha jól emlékszem amikor elkezdtem játszani, akkor az 50-es 130EE körüli ice-t vettem 8-900 körül....
Ha minden igaz a nagyvezérnek az volt a célja, hogy ne legyen forgalomban annyi fg.
Ezt elérte.:)