d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1497049714972497349744976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 6 2010 01:43am
There are currently 39 Players Online Slashing


:D
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
May 6 2010 05:16am
Quote (Csingacsguk @ May 5 2010 04:03pm)
ojj-ojj 220ért raktam fel :/

megis vették xd


Nézegettem mp-t, és igen tudom, hogy a heal többet ér, de ez azért vicc:

Wind lvl50 137EE 220fg
wind lvl55 115EE 80fg

Ha jól emlékszem amikor elkezdtem játszani, akkor az 50-es 130EE körüli ice-t vettem 8-900 körül....

Ha minden igaz a nagyvezérnek az volt a célja, hogy ne legyen forgalomban annyi fg.
Ezt elérte.:)



Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
May 6 2010 10:50am
Quote (Frostler @ May 6 2010 01:04am)
akkor mi a fasznak kérdezed ha már felraktad?


hogy legyen mit kérdezned frogeci.

ja amúgy meg 140-ért vettem, de gyanús volt hogy többet ér. Már nyertem.
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
May 8 2010 03:04am
Quote (Vharimatras @ May 6 2010 07:43am)
There are currently 39 Players Online Slashing


:D


tegnap este 11 körül voltak vagy 140en ^^

btw jólenne ha njag adna meleenek is vmi updatet proffal kapcsolatban mert így eléggé op a mage
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
May 15 2010 03:49am
Last reply: 7 days, 0 hours ago


Hát ez elég szomorú. :(

Meg az is, hogy a Bushido már a második oldalon van... :(

Gyerünk, húzzatok bele! :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 16 2010 11:11pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 15 May 2010 11:49)
Last reply: 7 days, 0 hours ago


Hát ez elég szomorú. :(

Meg az is, hogy a Bushido már a második oldalon van... :(

Gyerünk, húzzatok bele! :D


Nincs aki játsszon... :(
Majd egyszer megint felkerülünk. :)
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
May 18 2010 05:46am
Quote (Baleee @ 17 May 2010 07:11)
Nincs aki játsszon... :(
Majd egyszer megint felkerülünk. :)


Én szurkolok... :)
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 18 2010 05:49am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 18 May 2010 13:46)
Én szurkolok... :)


építőmunkás vagy? :c
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
May 18 2010 05:56am
Quote (Baleee @ 18 May 2010 13:49)
építőmunkás vagy? :c


Me are jómunkásember. ^_^
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
May 25 2010 02:37pm
Eltelt egy hét, gondoltam postolok egyet:

Playing Ladder Slasher:123

És most megnézem hátha volt valami jó update...

Nem volt. Nem értem miért van ennyi játékos. Lehet hülye vagyok, hogy abbahagytam.

Kizárt.

This post was edited by mrkog on May 25 2010 02:38pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1497049714972497349744976Next
Closed New Topic New Poll