Quote (lacketto @ 5 May 2010 02:16)
Last Reply
TresholdOfUniverse
5 days, 1 hours ago
vészesen közelít a caretopic :c

Egy hónapja kezdtem kb. LS-t, de már most sajnálom, hogy mostanában ilyen kevesen játszanak, így nincs kedvem nekem sem játszani, amikor nincs egy normális pub cata...