Quote (RiNGiSpiLeR @ Jun 12 2014 12:47pm)
A valamennyire is független média inkább azt mondja, hogy "megadóztattok, elmentek ti a pi***-ba és ezentúl csak azért is balról közelítjük meg a híreket".
Ez olyan, mintha te dolgoznál egy munkahelyen, de olyan pozícióban vagy, hogy ellent tudsz mondani a főnöködnek. Erre jön a főnököd és csökkenti a fizetésed. Te nem lennél dühös? Nem tennél te is alá?
túl naívan/optimistán látod a dolgokat