d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev14964974984995001468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 12 2014 05:16am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jun 12 2014 12:47pm)
A valamennyire is független média inkább azt mondja, hogy "megadóztattok, elmentek ti a pi***-ba és ezentúl csak azért is balról közelítjük meg a híreket".

Ez olyan, mintha te dolgoznál egy munkahelyen, de olyan pozícióban vagy, hogy ellent tudsz mondani a főnöködnek. Erre jön a főnököd és csökkenti a fizetésed. Te nem lennél dühös? Nem tennél te is alá?


túl naívan/optimistán látod a dolgokat
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 12 2014 05:33am
Quote (Saenchai @ Jun 12 2014 12:16pm)
túl naívan/optimistán látod a dolgokat


Az a vicc hogy olaszorszagban hasonlo modon atvettek a politikusok a legfontosabb mediakat, ennek ellenere sokan ugy gondoljak magyarorszagon hogy az ilyesmi lehetetlen.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 12 2014 05:45am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 12 2014 01:33pm)
Az a vicc hogy olaszorszagban hasonlo modon atvettek a politikusok a legfontosabb mediakat, ennek ellenere sokan ugy gondoljak magyarorszagon hogy az ilyesmi lehetetlen.


Magyarország a 2 millió hülye országa


keveset írtam, mindegy

This post was edited by Saenchai on Jun 12 2014 05:45am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 12 2014 09:43am


:XD
hess
fődem
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 12 2014 11:41am
Quote (Genthor @ Jun 12 2014 05:25pm)


az hogy füstölgö meghibásodo metro meg busz etc az azert van emrt a farkukat verik a milliardokbol a fovaros vezetoi és nem arra költik amire kéne
most rájuk piritanak és ahelyett hogy befognak es vegre elkezdenenek dolgozni a maradek penzeikbol még nekik all felljebb
ezért tart az ország ott ahol
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 13 2014 04:23am
Quote (Genthor @ Jun 12 2014 06:25pm)


én már gondolkozom azon, hogy M3 helyett inkább busszal megyek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 13 2014 06:11am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 13 2014 10:35am
kurva jó ez az rtl híradó

18:00-18:30 random hirek
18:30-19:00 politika


mondjuk ma nem mutattak túl sokat :(

This post was edited by Saenchai on Jun 13 2014 10:43am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 13 2014 11:32am
http://hvg.hu/itthon/20140613_Az_RTL_Klub_bosszujarol_beszel_a_kormany

dat háború
mfw egy kereskedelmi tvnek szurkolok
Go Back To Magyar Topic List
Prev14964974984995001468Next
Add Reply New Topic New Poll