d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1496497498499500660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 3 2014 03:58pm
Quote (Anarkin @ Dec 3 2014 10:57pm)
#1


van hozzá app?

csak mert a surfacehez szar sincs
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2014 04:04pm
Elkezdtem vacillálni, hogy note3 vagy 1520, jó lenne wp8ba belevágni, még sosem volt
->..értesítési led viszont nincs. Ez egyébként annyira nem hiányzik,...
Köszönöm az interjút, bb
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 3 2014 04:05pm
Quote (beni @ 3 Dec 2014 22:58)
van hozzá app?

csak mert a surfacehez szar sincs


majd ha tönkrement a mostanim, megtudom (mostani állás szerint vagy Lumia 930-at vennék, vagy Nexus 5-öt)

sok embert ismerek akik odavannak a mostani high-lumiákért
most már nem csak nagymama kategóriás emberek, hanem infósok is, akiknek azért vannak elvárásaik

anyámnak is vettem egyet, amit kerestem alkalmazást, azt megtaláltam (skype, vannak authentitákotorok, nem tudom mik kellhetnek, sose "appoztam" a telómon, nekem csak arra kell hogy csipogjon ha jön valami)
(az egyetlen agyfasz ami van vele, hogy az mp3-at csak akkor lehet betenni csengőhangnak, ha az mp3tag tartalmazza a Ringtone kategóriát, de ennyi negatívum tűnt fel)

de pl ismerek olyat is akinek mindene az apple (nano a kezén, ipad, iphone, ipod, macbook) majd vett egy céges Lumiát és azóta is azt isteníti

de gondolom végsősoron ízlések és pofonok lesz úgyis, szóval nem is akarom ajánlani, mert ha valakinek nem jön be akkor engem fog anyázni

This post was edited by Anarkin on Dec 3 2014 04:06pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 3 2014 04:09pm
Quote (Anarkin @ Dec 3 2014 11:05pm)
majd ha tönkrement a mostanim, megtudom (mostani állás szerint vagy Lumia 930-at vennék, vagy Nexus 5-öt)

sok embert ismerek akik odavannak a mostani high-lumiákért
most már nem csak nagymama kategóriás emberek, hanem infósok is, akiknek azért vannak elvárásaik

anyámnak is vettem egyet, amit kerestem alkalmazást, azt megtaláltam (skype, vannak authentitákotorok, nem tudom mik kellhetnek, sose "appoztam" a telómon, nekem csak arra kell hogy csipogjon ha jön valami)
(az egyetlen agyfasz ami van vele, hogy az mp3-at csak akkor lehet betenni csengőhangnak, ha az mp3tag tartalmazza a Ringtone kategóriát, de ennyi negatívum tűnt fel)

de pl ismerek olyat is akinek mindene az apple (nano a kezén, ipad, iphone, ipod, macbook) majd vett egy céges Lumiát és azóta is azt isteníti

de gondolom végsősoron ízlések és pofonok lesz úgyis, szóval nem is akarom ajánlani, mert ha valakinek nem jön be akkor engem fog anyázni


iphonenál ezt megoldják azzal, hogy kb semmit nem tudsz berakni csengőhangnak :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 3 2014 04:11pm
Quote (beni @ Dec 3 2014 10:58pm)
van hozzá app?

csak mert a surfacehez szar sincs


Nem szabad windows phonet venni, inkabb az uj nexus telok a kiralyak. Android 5.0 mar nagyon kiforrott rendszer, es rengeteg alkalmazas is van ra, kb nem erezni a kulonbseget az apple storeval szemben.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 3 2014 04:12pm
Quote (Anarkin @ 4 Dec 2014 00:05)
majd ha tönkrement a mostanim, megtudom (mostani állás szerint vagy Lumia 930-at vennék, vagy Nexus 5-öt)

sok embert ismerek akik odavannak a mostani high-lumiákért
most már nem csak nagymama kategóriás emberek, hanem infósok is, akiknek azért vannak elvárásaik

anyámnak is vettem egyet, amit kerestem alkalmazást, azt megtaláltam (skype, vannak authentitákotorok, nem tudom mik kellhetnek, sose "appoztam" a telómon, nekem csak arra kell hogy csipogjon ha jön valami)
(az egyetlen agyfasz ami van vele, hogy az mp3-at csak akkor lehet betenni csengőhangnak, ha az mp3tag tartalmazza a Ringtone kategóriát, de ennyi negatívum tűnt fel)

de pl ismerek olyat is akinek mindene az apple (nano a kezén, ipad, iphone, ipod, macbook) majd vett egy céges Lumiát és azóta is azt isteníti

de gondolom végsősoron ízlések és pofonok lesz úgyis, szóval nem is akarom ajánlani, mert ha valakinek nem jön be akkor engem fog anyázni


Nekem egy negativum jott a Lumiaval, bar nem, hogy high-end kategorias, hanem low-mid inkabb. Az pedig az xboxos media player. Szornyu.. De nincs mas, vagy is en nem talaltam.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 3 2014 04:12pm
Quote (beni @ 3 Dec 2014 23:09)
iphonenál ezt megoldják azzal, hogy kb semmit nem tudsz berakni csengőhangnak :D


most jutott eszembe, hogy Nokia csinált egy "Ringtone Makert" aminek az inputja random mp3 fájl, és az outputja egy olyan file amit már elfogad, szóval ez se játszik :P
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2014 04:16pm
Quote (Anarkin @ Dec 3 2014 11:12pm)
most jutott eszembe, hogy Nokia csinált egy "Ringtone Makert" aminek az inputja random mp3 fájl, és az outputja egy olyan file amit már elfogad, szóval ez se játszik :P


De miért nem lehet csak simán beállítani egy mp3at...?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 3 2014 04:22pm
Quote (Baleee @ 3 Dec 2014 23:12)
Nekem egy negativum jott a Lumiaval, bar nem, hogy high-end kategorias, hanem low-mid inkabb. Az pedig az xboxos media player. Szornyu.. De nincs mas, vagy is en nem talaltam.


dno nekem arra kell hogy ha csipog akkor megnézem hogy mi jött, és válaszolok rá a gépen
így jobban belegondolva egyenesen utálom a telefonokat, a hatékonyság apró szikráját se látom bennük
erre meg a Lumia is jó, annak legalább tetszik a felülete :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 3 2014 04:24pm
Quote (Anarkin @ 4 Dec 2014 00:22)
dno nekem arra kell hogy ha csipog akkor megnézem hogy mi jött, és válaszolok rá a gépen
így jobban belegondolva egyenesen utálom a telefonokat, a hatékonyság apró szikráját se látom bennük
erre meg a Lumia is jó, annak legalább tetszik a felülete :D


Lel, nalam meg kb pont forditva. Ha hazamegyek hetvegere/1 hetre mondjuk, erosen elgondolkodom vigyek-e haza gepet es amiota a Lumia megvan, azota nem vittem haza.

Kindle + teloval barmit meg tudok csinalni, de ha nagyon muszaj, van otthon egy regi gep (gondolok arra, ha hosszabb mailben kell valaszolnom, amit szenvedes lenne telorol beirni).
Go Back To Magyar Topic List
Prev1496497498499500660Next
Add Reply New Topic New Poll