Quote (beni @ 3 Dec 2014 22:58)
van hozzá app?
csak mert a surfacehez szar sincs
majd ha tönkrement a mostanim, megtudom (mostani állás szerint vagy Lumia 930-at vennék, vagy Nexus 5-öt)
sok embert ismerek akik odavannak a mostani high-lumiákért
most már nem csak nagymama kategóriás emberek, hanem infósok is, akiknek azért vannak elvárásaik
anyámnak is vettem egyet, amit kerestem alkalmazást, azt megtaláltam (skype, vannak authentitákotorok, nem tudom mik kellhetnek, sose "appoztam" a telómon, nekem csak arra kell hogy csipogjon ha jön valami)
(az egyetlen agyfasz ami van vele, hogy az mp3-at csak akkor lehet betenni csengőhangnak, ha az mp3tag tartalmazza a Ringtone kategóriát, de ennyi negatívum tűnt fel)
de pl ismerek olyat is akinek mindene az apple (nano a kezén, ipad, iphone, ipod, macbook) majd vett egy céges Lumiát és azóta is azt isteníti
de gondolom végsősoron ízlések és pofonok lesz úgyis, szóval nem is akarom ajánlani, mert ha valakinek nem jön be akkor engem fog anyázni
This post was edited by Anarkin on Dec 3 2014 04:06pm