Quote (Baresz @ Apr 17 2010 11:13pm)
hát azért ez igy elég erős....
Persze kevesen vagyunk, mert sokan tolják diot most. Én sem voltam sokáig+melo, de most elkezdem megint. Érdekes ez az uj loot system, meglátjuk mi sul ki belole.
Persze persze, sok oka van annak, hogy kevesen játszanak. És a legfőbb ok az fg gyűjtés hiánya.
Jut eszembe, most hogy már csak átlag 40-en játszanak milyen szép updatet csinált!

Ha jól emlékszem a régebbi updateknél vastagon kiemelte a fontos részeket, itt meg semmi.
Rosszul emlékszem....
This post was edited by mrkog on Apr 18 2010 01:18am