d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1496849694970497149724976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Apr 17 2010 12:10pm
Quote (sunnymarcell @ Apr 17 2010 10:35am)
fegyvernél ee-re vagy str-re gyúrjak?


hasra
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 17 2010 04:17pm
"There are currently 99 Players Online Slashing"

Csodálom, hogy még ennyien kiváncsiak rá.
Gondolom nagy részük soloba vagy privat partyba nyomja.
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
Apr 17 2010 04:57pm
Quote (A122 @ Apr 17 2010 10:17pm)
"There are currently 99 Players Online Slashing"

Csodálom, hogy még ennyien kiváncsiak rá.
Gondolom nagy részük soloba vagy privat partyba nyomja.


Ezek a gazdagok. 200EE-s cuccokkal stb...
Úgy még egyedül is lehet haladni.

A pórnépnek esélye sincs.
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 17 2010 05:13pm
Quote (mrkog @ 17 Apr 2010 22:57)
Ezek a gazdagok. 200EE-s cuccokkal stb...
Úgy még egyedül is lehet haladni.

A pórnépnek esélye sincs.


hát azért ez igy elég erős....
Persze kevesen vagyunk, mert sokan tolják diot most. Én sem voltam sokáig+melo, de most elkezdem megint. Érdekes ez az uj loot system, meglátjuk mi sul ki belole.
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
Apr 18 2010 01:17am
Quote (Baresz @ Apr 17 2010 11:13pm)
hát azért ez igy elég erős....
Persze kevesen vagyunk, mert sokan tolják diot most. Én sem voltam sokáig+melo, de most elkezdem megint. Érdekes ez az uj loot system, meglátjuk mi sul ki belole.


Persze persze, sok oka van annak, hogy kevesen játszanak. És a legfőbb ok az fg gyűjtés hiánya.
Jut eszembe, most hogy már csak átlag 40-en játszanak milyen szép updatet csinált! :)
Ha jól emlékszem a régebbi updateknél vastagon kiemelte a fontos részeket, itt meg semmi.

Rosszul emlékszem....

This post was edited by mrkog on Apr 18 2010 01:18am
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Apr 20 2010 12:50pm
There are currently 115 Players Online Slashing

Juhúúú
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 22 2010 09:20am
végre eladtam 2 cuccot
fuck yea
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Apr 22 2010 09:25am
Quote (zenebuddhizmus @ 22 Apr 2010 17:20)
végre eladtam 2 cuccot
fuck yea


Akkor gyorsan nézz körül az MP-men, és vásárolgass belőle :)
Amúgy mi jót adtál el?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 22 2010 09:27am
Quote (ZsDanee @ 22 Apr 2010 15:25)
Akkor gyorsan nézz körül az MP-men, és vásárolgass belőle :)
Amúgy mi jót adtál el?


Rare ice XIV
Level Req: 55
Spell Damage: 407 to 489
Mana Cost: 109

+160% Enhanced Effect
+1% Quick Draw

Magical pixiesilk robe
Level Req: 50
Physical Defense: 0 to 15
Magical Defense: 58 to 174

+43 Intelligence

abbahagyom
nem játszik senki, nincs pub cata
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Apr 22 2010 11:41pm
Quote (zenebuddhizmus @ Apr 22 2010 04:27pm)
Rare ice XIV
Level Req: 55
Spell Damage: 407 to 489
Mana Cost: 109

+160% Enhanced Effect
+1% Quick Draw

Magical pixiesilk robe
Level Req: 50
Physical Defense: 0 to 15
Magical Defense: 58 to 174

+43 Intelligence

abbahagyom
nem játszik senki, nincs pub cata


Nem most kezdted? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1496849694970497149724976Next
Closed New Topic New Poll