d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1496749684969497049714976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 16 2010 02:22am
Quote (ZsDanee @ 16 Apr 2010 08:08)
Gondolom nem ingyen, ha igen pm me :D


:lol:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 16 2010 02:39am
Quote (mrkog @ Apr 16 2010 09:06am)
Persze, hogy ki fog. Nem is értem mire gondol a király....

A lvl 20 30 dex plateemnet nem vették meg 50fg-ért.XDDDDDDDDD

Vicc.

Jut eszembe Beni. :)
Kéne nekem egy eni meg egy assa torch...... De most csak 600-am van....
Majd pm, mennem kell dolgozni.


szólj majd : )
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
Apr 16 2010 09:49am
Quote (ZsDanee @ Apr 16 2010 08:08am)
Gondolom nem ingyen, ha igen pm me :D


Hmmm, Ezt még átgondolom.
Nem. :)
Member
Posts: 7,921
Joined: Mar 31 2007
Gold: 4.51
Apr 16 2010 12:20pm
jön 1.19
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 16 2010 12:21pm
Quote (pohuan5 @ Apr 16 2010 07:20pm)
jön 1.19


gondolom csak minimális változtatásokkal...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 16 2010 12:40pm
There are currently 0 Players Online Slashing

Érdekes ezt látni ... ha nem lesz valami gigászi újítás akkor hamarosan átlagos lesz ^^
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 16 2010 12:59pm
Quote (josheide @ 16 Apr 2010 18:40)
There are currently 0 Players Online Slashing

Érdekes ezt látni ... ha nem lesz valami gigászi újítás akkor hamarosan átlagos lesz ^^


xd
és persze nem vesznek semmit lstradingen
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
Apr 16 2010 03:52pm
Quote (zenebuddhizmus @ 16 Apr 2010 19:59)
xd
és persze nem vesznek semmit lstradingen


akkezdet!
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Apr 17 2010 03:35am
fegyvernél ee-re vagy str-re gyúrjak?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 17 2010 03:35am
Quote (sunnymarcell @ 17 Apr 2010 11:35)
fegyvernél ee-re vagy str-re gyúrjak?


Ee
Go Back To Magyar Topic List
Prev1496749684969497049714976Next
Closed New Topic New Poll