Quote (beni @ Apr 16 2010 07:54am)
Ki fog halni a játék :\
legalább valami runescape jellegűre kéne upgradelni az egészet
Persze, hogy ki fog. Nem is értem mire gondol a király....
A lvl 20 30 dex plateemnet nem vették meg 50fg-ért.XDDDDDDDDD
Vicc.
Jut eszembe Beni.

Kéne nekem egy eni meg egy assa torch...... De most csak 600-am van....
Majd pm, mennem kell dolgozni.