d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1496549664967496849694976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 3 2010 12:37pm
Quote (mrkog @ 3 Apr 2010 18:20)
:))

Jaja, elég szar a helyzet. remélem mindenki abbahagyja. A vége úgyis ez lesz, már csak idő kérdése.


soha....!!!
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
Apr 3 2010 01:01pm
Quote (Baresz @ Apr 3 2010 06:37pm)
soha....!!!


Módosítok:

Baresz meg én fogunk játszani.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 3 2010 04:46pm
Quote (Oberon_os @ 3 Apr 2010 19:46)
PLEASE FEEL FREE TO OFFER WHATEVER YOU LIKE ON MY SUPER SEXY HYBRID GEAR!!! YOU KNOW I LOOOOOOOOVE THE ATTENTION!!! :WUB:

ezt meglátom, viszket a tenyerem, hogy beírjam neki hogy bazd meg anyád lóháton köcsög.

/e btw jól látom, hogy minden eddiginél jobban pang az ls?


Igen, de szerintem 90% hogy a diablo ladder reset miatt.

Quote (mrkog @ 3 Apr 2010 20:20)
:))

Jaja, elég szar a helyzet. remélem mindenki abbahagyja. A vége úgyis ez lesz, már csak idő kérdése.


Ja, mindenki abbahagyja, olcsón hozzájutok a legjobb gearekhez és napi 10 guild pontot fogok termelni, a guild pedig az egekbe szökik. :rolleyes:
De azért remélem nem hagyják abba.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Apr 6 2010 12:53pm
na visszatértem

fightert kezdtem

az lenne a kérdésem, hogy strenghtre vagy max lifere gyúrjak?
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Apr 6 2010 12:59pm
Quote (sunnymarcell @ Apr 6 2010 07:53pm)
na visszatértem

fightert kezdtem

az lenne a kérdésem, hogy strenghtre vagy max lifere gyúrjak?


int
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 6 2010 02:36pm
Hehe, megtaláltam egy pár régi LS suggestionömet. Egyik kép, amit az ironman/grindnight versenyekhez csináltam.


Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 6 2010 02:48pm
Quote (beni @ 6 Apr 2010 22:36)
Hehe, megtaláltam egy pár régi LS suggestionömet. Egyik kép, amit az ironman/grindnight versenyekhez csináltam.

http://img397.imageshack.us/img397/9662/settings3.jpg


erre emléxem.

:( hiányzonak a régi szép idők.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 8 2010 02:46pm
Quote (Psyclon @ Apr 6 2010 09:48pm)
erre emléxem.

:( hiányzonak a régi szép idők.


hát igen :(

btw még egy régi suggestion, gondoltam egy bumpot megérdemel a topic

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=35309493&f=272
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Apr 8 2010 03:00pm
Quote (beni @ 8 Apr 2010 20:46)
hát igen :(

btw még egy régi suggestion, gondoltam egy bumpot megérdemel a topic

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=35309493&f=272


Beni ez nagyon nn, viszont jol jonne néhány sas talán????
Go Back To Magyar Topic List
Prev1496549664967496849694976Next
Closed New Topic New Poll