d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1496349644965496649674976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 29 2010 06:06am
lankadt a topik mint a...
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Mar 29 2010 06:24am
mindenki râfeküdt a diora vagy melozik
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Mar 31 2010 12:58am
Quote (Baresz @ 29 Mar 2010 14:24)
mindenki râfeküdt a diora vagy melozik


:(
nekem marad az ls, mobilnettel a dio ertelmetlen (legalabbis ezzel a vodafone-os szarral)
ugy is ideje lenne par climbet letolnom.
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Mar 31 2010 02:24am
hát ahogy ez a reset most kinézett, jo nettel sem lett volna sok értelme elkezdened
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Mar 31 2010 03:35am
Igazából most bánom leginkább hogy eladtam anno a magem :(
De öröm az ürömben, hogy a jelenlegi LS már nem a régi. Nem az a ügyetlen ócska kinézete tetszett ami volt. Ez a mostani, meg a sok nerf meg stb :(

Bassza meg paul bácsi.
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
Apr 1 2010 04:07am
Playing Ladder Slasher:34

Tényleg jó ez a játék, jót tett neki a sok szuper update.

Most, hogy ennyien játszanak, lehet el kéne kezdenem nekem is diozni.
Csak unom felhúzni a karit lvl80 ra.
Nem tudtok valakit aki vállal ilyet? És mennyiért?
És csak magyar jöhet szóba.
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2010 05:11am
10-es szinten tanyázok már három napja mert mindig 40-en vannak fent vagy max 80-an, és senki sem 10 környéki :(
Kár, hogy nem a csúcskorszakában kezdtem el az LS-t :)
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
Apr 1 2010 05:56am
Quote (ZsDanee @ Apr 1 2010 11:11am)
10-es szinten tanyázok már három napja mert mindig 40-en vannak fent vagy max 80-an, és senki sem 10 környéki :(
Kár, hogy nem a csúcskorszakában kezdtem el az LS-t :)


A csúcskorszak részt én is sajnálom.:)

Bár még egy pár hónapi ennyien fognak játszani, akkor lehet valami könnyítés lesz itt!
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 1 2010 08:34am
Quote (mrkog @ 1 Apr 2010 10:07)
Playing Ladder Slasher:34

Tényleg jó ez a játék, jót tett neki a sok szuper update.

Most, hogy ennyien játszanak, lehet el kéne kezdenem nekem is diozni.
Csak unom felhúzni a karit lvl80 ra.
Nem tudtok valakit aki vállal ilyet? És mennyiért?
És csak magyar jöhet szóba.


én lehet elvállalnám
elosztatlan skill/stat pontok?
v ha el is osztom oket hasznalhatok 1 reset questet?
eu scl?
pm me
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 1 2010 10:33am
Quote (inURFace @ 1 Apr 2010 16:34)
én lehet elvállalnám
elosztatlan skill/stat pontok?
v ha el is osztom oket hasznalhatok 1 reset questet?
eu scl?
pm me


Nekem is kéne lvl service (Euscnl). Természetesen fgvel vagy Anamy testével fizetek. Érdekel?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1496349644965496649674976Next
Closed New Topic New Poll