Quote (mrkog @ 1 Apr 2010 10:07)
Playing Ladder Slasher:34
Tényleg jó ez a játék, jót tett neki a sok szuper update.
Most, hogy ennyien játszanak, lehet el kéne kezdenem nekem is diozni.
Csak unom felhúzni a karit lvl80 ra.
Nem tudtok valakit aki vállal ilyet? És mennyiért?
És csak magyar jöhet szóba.
én lehet elvállalnám
elosztatlan skill/stat pontok?
v ha el is osztom oket hasznalhatok 1 reset questet?
eu scl?
pm me