d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1496149624963496449654976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 22 2010 10:14am
Quote (beni @ 22 Mar 2010 18:12)
8% glancing blow is elég jó szerintem


Azért mondom, hogy egy ilyen, 'csak' ennyit ér?
btw ez elgondolkodtatot, mostani charmomhoz képest + 19 stat.. na meg a glancing blow se rossz..
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 22 2010 11:38am
Quote (Baleee @ 22 Mar 2010 17:10)
50dex
8% glancing blow
lvl55 charm
'csak' 400? :O


Szerintem simán vedd meg.
50 statos charmhoz képest nagyon olcsó, és gb is van mellette.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Mar 22 2010 11:46am
Na sajt!
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 22 2010 11:50am
Quote (Klontar @ 22 Mar 2010 19:38)
Szerintem simán vedd meg.
50 statos charmhoz képest nagyon olcsó, és gb is van mellette.



Már lement az ára 350-re és tomi segítségével meg is vettem! :hug:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 22 2010 11:57am
Quote (Baleee @ 22 Mar 2010 18:50)
Már lement az ára 350-re és tomi segítségével meg is vettem! :hug:


meghitelezve'd

ja és all stars win
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 22 2010 01:05pm
well le lett gyengítve vagy wat? :O

http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=378744&p=135556
eddig csomó szirszart ki tudtam vele ütni, ilyen 30-40 cuccokat :O (40 ami meg volt maradva, 30-35 meg esik) bajdövéj régen nem ment volna így...
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Mar 22 2010 01:24pm
Quote (Baleee @ 22 Mar 2010 20:05)
well le lett gyengítve vagy wat? :O

http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=378744&p=135556
eddig csomó szirszart ki tudtam vele ütni, ilyen 30-40 cuccokat :O (40 ami meg volt maradva, 30-35 meg esik) bajdövéj régen nem ment volna így...


Hát, annyi a változtatás "régótához" képest, hogy eshet magical cucc is és nem rarenél kezdődik.
Egyébként meg kell magic luck cuccról/glyphről hogy essen valami normális. Persze be lehet mázlizni egy-egy jobbat, de magic luckkal nagyobb az esély.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 22 2010 01:43pm
Quote (Klontar @ 22 Mar 2010 21:24)
Hát, annyi a változtatás "régótához" képest, hogy eshet magical cucc is és nem rarenél kezdődik.
Egyébként meg kell magic luck cuccról/glyphről hogy essen valami normális. Persze be lehet mázlizni egy-egy jobbat, de magic luckkal nagyobb az esély.


Ahham azt még vágom, hogy magic is eshet már, de most egy csomó cuccot sikerült eddig kiszednem máskor meg ettől jobb cuccban is alig ment valami well... Pláne ilyen szinten...
Most meg a felét kb eddig ki tudtam, de lehet többet..
Charmoknak, 1-2 wep is sikerült, meg ugye a light-mid armorok és mellé más esett jó.. Bár nem nagy cucc.. 11regen 25ös sword, meg glyphelni valók, meg hm armor meg ilyenek..
De most nem is ezen van a hangsúly.


/e: btw iso 49 körül team :c

This post was edited by Baleee on Mar 22 2010 01:43pm
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
Mar 22 2010 02:41pm
Godly tempered leather armor
Level Req: 45
Physical Defense: 18 to 54
Magical Defense: 17 to 69

+4 Vitality
+1 Magic Luck
+11 Life Regen
+3% Life Steal
+2% Damage Return
+1% Magical Damage Reduction
+26% Heal Mastery
+1% Power Shot

Sok sok stat.
És semmi....
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 22 2010 02:43pm
regen armnak elmegy... btw lvl?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1496149624963496449654976Next
Closed New Topic New Poll