d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev14954964974984991468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 10:41am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jun 11 2014 03:43pm)
Igen, erre az adóra én is úgy néztem, hogy wtf... Teljesen értelmetlen az adó úgy minden szempontból. Annyi pénz nem folyik be belőle, hogy komoly előrelépést jelentsen az országnak és mivel a média az egyetlen, aki igazán el tudja juttatni az emberek felé az információt, így finoman szólva is öngól gyanús.


De egyébként a Fidesz marketingje zseniális. Hihetetlen jól és megfelelő időzítéssel el tudják adni az embereknek, hogy a Fidesz milyen faszán csinál mindent. Komolyan le a kalappal előttük.


úgy tűnik, hogy nem igazán áll össze neked a kép

a fidesz szemet vetett az rtl-re, mint a legnagyobb hazai kereskedelmi tv-re (a közmédia ugye már a zsebükben volt)
nem sikerült megállapodniuk, ezért megvették a gyengébb számokat produkáló tv2-t, de emiatt elég pipa lett a fidesz az rtl-re

ezután jöttek a választások, és a fideszesek úgy érezték, hogy az rtl szopatni próbálja őket --> akkor itt az ideje, hogy a fidesz szopassa meg az rtl-t
kitalálták ezt a médiaadót jó kis kísérő szöveggel, hogy miért lesz jó, aztán az utolsó pillanatban benyújtottak 1 módosítást, amivel lényegében a tv2-nek fele annyi pénzt se kell majd befizetni, mint az rtl-nek

emellett ugye ott lesznek még a tv2-nek, és a többi fideszes médiának az állami megrendelések, különböző támogatások, stb., míg az rtl egy szaros forintot se fog kapni




remélem így már érthető a dolog
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 10:58am
Quote (Saenchai @ Jun 11 2014 04:41pm)
úgy tűnik, hogy nem igazán áll össze neked a kép

a fidesz szemet vetett az rtl-re, mint a legnagyobb hazai kereskedelmi tv-re (a közmédia ugye már a zsebükben volt)
nem sikerült megállapodniuk, ezért megvették a gyengébb számokat produkáló tv2-t, de emiatt elég pipa lett a fidesz az rtl-re

ezután jöttek a választások, és a fideszesek úgy érezték, hogy az rtl szopatni próbálja őket --> akkor itt az ideje, hogy a fidesz szopassa meg az rtl-t
kitalálták ezt a médiaadót jó kis kísérő szöveggel, hogy miért lesz jó, aztán az utolsó pillanatban benyújtottak 1 módosítást, amivel lényegében a tv2-nek fele annyi pénzt se kell majd befizetni, mint az rtl-nek

emellett ugye ott lesznek még a tv2-nek, és a többi fideszes médiának az állami megrendelések, különböző támogatások, stb., míg az rtl egy szaros forintot se fog kapni




remélem így már érthető a dolog


ugyan tesa ez már szinte paranoid
be ne vedd már amit a ballib csürhe akar elhitetni veled
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 12:13pm
Quote (Rawen @ Jun 11 2014 05:53pm)


nem semmi humor :XGXD:XD:X wow
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,701.42
Trader: Trusted
Jun 11 2014 01:49pm
Quote (Saenchai @ 11 Jun 2014 17:57)


Nagyon komoly...
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 11 2014 10:58pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 11 Jun 2014 14:43)
Igen, erre az adóra én is úgy néztem, hogy wtf... Teljesen értelmetlen az adó úgy minden szempontból. Annyi pénz nem folyik be belőle, hogy komoly előrelépést jelentsen az országnak és mivel a média az egyetlen, aki igazán el tudja juttatni az emberek felé az információt, így finoman szólva is öngól gyanús.


De egyébként a Fidesz marketingje zseniális. Hihetetlen jól és megfelelő időzítéssel el tudják adni az embereknek, hogy a Fidesz milyen faszán csinál mindent. Komolyan le a kalappal előttük.


miért lenne öngól? ezzel még a valamennyire független médiára is rövid pórázt raknak.
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,701.42
Trader: Trusted
Jun 12 2014 04:47am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 12 Jun 2014 05:58)
miért lenne öngól? ezzel még a valamennyire független médiára is rövid pórázt raknak.


A valamennyire is független média inkább azt mondja, hogy "megadóztattok, elmentek ti a pi***-ba és ezentúl csak azért is balról közelítjük meg a híreket".

Ez olyan, mintha te dolgoznál egy munkahelyen, de olyan pozícióban vagy, hogy ellent tudsz mondani a főnöködnek. Erre jön a főnököd és csökkenti a fizetésed. Te nem lennél dühös? Nem tennél te is alá?
Go Back To Magyar Topic List
Prev14954964974984991468Next
Add Reply New Topic New Poll