d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1495496497498499660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,149.81
Dec 3 2014 02:28am
Ha nagyobb frissitest toltene le az egyik alkalmazas es azt irja keves a hely akkor az a telefonban keves vagy a memoriakartyan? frissitesnel allithato hogy hova toltse le?
csak azert mert amugy is idoszeru lenne vennem nagyobb sd kartyat de nem tudom ez megoldja e a problemat.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2014 03:27am
Quote (vtibor @ 3 Dec 2014 09:28)
Ha nagyobb frissitest toltene le az egyik alkalmazas es azt irja keves a hely akkor az a telefonban keves vagy a memoriakartyan? frissitesnel allithato hogy hova toltse le?
csak azert mert amugy is idoszeru lenne vennem nagyobb sd kartyat de nem tudom ez megoldja e a problemat.


milyen telefonról van szó? mert így eléggé nehéz segíteni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 3 2014 10:02am
Quote (vtibor @ 3 Dec 2014 10:28)
Ha nagyobb frissitest toltene le az egyik alkalmazas es azt irja keves a hely akkor az a telefonban keves vagy a memoriakartyan? frissitesnel allithato hogy hova toltse le?
csak azert mert amugy is idoszeru lenne vennem nagyobb sd kartyat de nem tudom ez megoldja e a problemat.


Attol fugg, hogy a progi amit frissit az SD-n van vagy a Telon.

Nalam pl beallithato, hogy milyen appkategoriakat hova telepitsen. Ha alapbol keves a helyed a telefonon, akkor erdemes az appokat is SD-re pakolni, hogy a telefon OS frissiteseinek legyen mindig legyen hely.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Dec 3 2014 03:49pm
Megnéztem ma is az iphone 6-ot. Még mindig nem tetszik :\
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 3 2014 03:50pm
Quote (beni @ 3 Dec 2014 22:49)
Megnéztem ma is az iphone 6-ot. Még mindig nem tetszik :\


en meg akarok valami fasza telot venni es meg az is lehet hogy hatos ajfon lesz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2014 03:53pm
Quote (GoreKnight9 @ Dec 3 2014 10:50pm)
en meg akarok valami fasza telot venni es meg az is lehet hogy hatos ajfon lesz


Nekem meg note3at hoz a jézuska
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 3 2014 03:54pm
Quote (GoreKnight9 @ 3 Dec 2014 23:50)
en meg akarok valami fasza telot venni es meg az is lehet hogy hatos ajfon lesz





Vegyel valami magasabb tieru Lumiat. Meg igy is olcsobb lesz, de raadasul szebb is, meg amugy is rohadt stabilak.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2014 03:56pm
Quote (GoreKnight9 @ 3 Dec 2014 22:50)
en meg akarok valami fasza telot venni es meg az is lehet hogy hatos ajfon lesz


Lumia 930
Mmmmmm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 3 2014 03:57pm
Quote (fahrii @ 3 Dec 2014 22:56)
Lumia 930
Mmmmmm


#1
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 3 2014 03:58pm
Quote (fahrii @ Dec 3 2014 10:56pm)
Lumia 930
Mmmmmm


100k
lol
annyiért már 1520at kapok
meg milyen vastag lyl
Go Back To Magyar Topic List
Prev1495496497498499660Next
Add Reply New Topic New Poll