☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev
1
4958
4959
4960
4961
4962
4976
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 540605
Replies: 49755
Track Topic
Psyclon
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold
:
519.11
#49591
Mar 17 2010 11:05am
Quote (ZsDanee @ 17 Mar 2010 16:32)
Remélem, ezért kerestem LS guildet
A kijelölt részt meg tudnád magyarázni?
Mi az az mp?
edit:
Na erre nem gondoltam, köszi.
amugy proflilomba ellátogatsz és ott találsz pár dolgot alul.
ZsDanee
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold
:
0.00
#49592
Mar 19 2010 08:44am
19 Mar 2010 15:41 ZsDanee Earned 1 Guild Point(s)
Itt az első MQ próbálkozásom
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#49593
Mar 19 2010 10:21am
Quote (ZsDanee @ 19 Mar 2010 15:44)
19 Mar 2010 15:41 ZsDanee Earned 1 Guild Point(s)
Itt az első MQ próbálkozásom
Gratulálok
Lesz az még jobb is!
Magical runewood club
Level Req: 20
Damage: 43 to 196
+115% Enhanced Effect
Ha érdekel valakit, eladó.
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#49594
Mar 20 2010 06:57am
Valakinek van kedve/karija lvl 61 körül catacombsozni?
5-ös mcc-kell elég lassúcska haladni.
Namechange
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold
:
316,730.65
Trader:
Trusted
#49595
Mar 20 2010 07:41am
Quote (Klontar @ 20 Mar 2010 12:57)
Valakinek van kedve/karija lvl 61 körül catacombsozni?
5-ös mcc-kell elég lassúcska haladni.
lvl 30 vagyok ..
2 hete nem tudom felhúzni a magem ^^
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#49596
Mar 20 2010 09:50am
Quote (inURFace @ 20 Mar 2010 15:41)
lvl 30 vagyok ..
2 hete nem tudom felhúzni a magem ^^
26 hier
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,160.26
#49597
Mar 20 2010 09:53am
azt hittem lesz reset mire ujra gepkozelbe kerulok. :-/
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#49598
Mar 20 2010 09:54am
Quote (vtibor @ 20 Mar 2010 16:53)
azt hittem lesz reset mire ujra gepkozelbe kerulok. :-/
Már Season 10 van ^^
Baresz
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold
:
26.29
#49599
Mar 20 2010 01:18pm
Rare focused heal VI
Level Req: 15
Heals: 122 to 147
Mana Cost: 45
+40% Enhanced Effect
+18 Dexterity
tökéletes
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#49600
Mar 20 2010 01:20pm
Quote (Baresz @ 20 Mar 2010 20:18)
Rare focused heal VI
Level Req: 15
Heals: 122 to 147
Mana Cost: 45
+40% Enhanced Effect
+18 Dexterity
tökéletes
^^
Nekem esett egy 3% ee 40 dex lvl 40 axe... ha az charm lett volna
Btw Samurai lettem
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
4958
4959
4960
4961
4962
4976
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact