d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1495749584959496049614976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 16 2010 01:01pm
Quote (Baleee @ Mar 16 2010 07:31pm)
Azt mondom okj.


dobj egy pm-et majd
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2010 05:00am
Sziasztok!
Ismét én vagyok a kezdő kérdéseimmel.
Sokszor látom cata közben, hogy valaki (szerintem a warlockok) az összes szörnyet ütik egyszerre, ezt hogy lehet?

Köszi előre is válaszokat.

Edit: ja, és az lenne még a kérdés, hogy fighteren mennyi az ideális dex, ahhoz hogy a critical hit erélye elegendően jó legyen, vagyis, hogy a prók, mennyire szokták feltolni?

This post was edited by ZsDanee on Mar 17 2010 05:08am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 17 2010 05:15am
Quote (ZsDanee @ 17 Mar 2010 13:00)
Sziasztok!
Ismét én vagyok a kezdő kérdéseimmel.
Sokszor látom cata közben, hogy valaki (szerintem a warlockok) az összes szörnyet ütik egyszerre, ezt hogy lehet?

Köszi előre is válaszokat.

Edit: ja, és az lenne még a kérdés, hogy fighteren mennyi az ideális dex, ahhoz hogy a critical hit erélye elegendően jó legyen, vagyis, hogy a prók, mennyire szokták feltolni?


Az attól függ milyen wepet használsz.
Axe-nál, base dex, full str, max a kezdő 10ből 5 vita többi str, ha nem axe, akkor imo min 90 dex, amennyiben tank
armort használsz (mages ee plate, vagy mégmagasabb ee chain mail), akkor 110dex vált be nekem anno a legjobban.
Member
Posts: 794
Joined: Nov 23 2007
Gold: 786.42
Mar 17 2010 05:18am
Quote (ZsDanee @ Mar 17 2010 11:00am)
Sziasztok!
Ismét én vagyok a kezdő kérdéseimmel.
Sokszor látom cata közben, hogy valaki (szerintem a warlockok) az összes szörnyet ütik egyszerre, ezt hogy lehet?

Köszi előre is válaszokat.

Edit: ja, és az lenne még a kérdés, hogy fighteren mennyi az ideális dex, ahhoz hogy a critical hit erélye elegendően jó legyen, vagyis, hogy a prók, mennyire szokták feltolni?


A casterek tudnak mindenkit ütni egyszerre ha attack charmot használnak. Az, hogy milyen arányban sikerül nekik az prof-tól függ meg attól, hogy mennyien vannak cataban. Ha tele van, akkor értelemszerűen nagyobb az esély. Én így tudom.

Dex meg 100-110 körül már jó, ez saját tapasztalat, de majd kijavítanak az okosabbak.
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2010 05:20am
Köszi a válaszokat, egyébként ezt a mostani karim miatt kérdeztem, ha gondoljátok nézzétek meg aztán osztályozzátok, azért ilyen mert men akartam 20fgnél többet költeni fegyverre az alatt meg ez volt a legjobb Mq fegyó. :)
Lehet csinálok majd castert, nagyon tetszik ez a multi hit :)

This post was edited by ZsDanee on Mar 17 2010 05:21am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 17 2010 05:32am
Quote (ZsDanee @ 17 Mar 2010 13:20)
Köszi a válaszokat, egyébként ezt a mostani karim miatt kérdeztem, ha gondoljátok nézzétek meg aztán osztályozzátok, azért ilyen mert men akartam 20fgnél többet költeni fegyverre az alatt meg ez volt a legjobb Mq fegyó. :)
Lehet csinálok majd castert, nagyon tetszik ez a multi hit :)


Ok, hogy nem akarsz sokat áldozni rá, de mq fegyóra hmmm mondjuk nem tudom tudnál-e a jobbat venni ennyiből, ettől... sztem nem, igazából ok.. Majd később...Nagyon lepusztult ~1 év alatt az mp.. >.<

/e: ha castert csinálsz, te felejtsd el a multi hitet... Ennyiből meg még pláne...

Heal mastery (+mana) armor + wep és minél jobb ee heal charm, ez kell csak neked..

/e2: Guild: Specified Dreams
Ha aktívan játszol IMO lesz aki besegiccsen... ^^

This post was edited by Baleee on Mar 17 2010 05:48am
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Mar 17 2010 06:00am
Quote (Baleee @ 17 Mar 2010 11:15)
Az attól függ milyen wepet használsz.
Axe-nál, base dex, full str, max a kezdő 10ből 5 vita többi str, ha nem axe, akkor imo min 90 dex, amennyiben tank
armort használsz (mages ee plate, vagy mégmagasabb ee chain mail), akkor 110dex vált be nekem anno a legjobban.


hát nem....

pont axe és daggernél éri meg leginkább dexre tornázni, mivel constans damot novelheti a critic, mig club sword esetében elég sokszor pl min damnál ut be a critic.
Inkább azt mondanám dex mindenképp jo ha van 90-100 korul, foleg ha az ember elolrol piszkálgatja a mobokat. Anno osszehasonlitottam dagger setuppal base dex<120 dex buildot. És számottevően tobb volt az avgm a 120 dexessel.

caster felejtos, ha nincs cuccod rá ne is eroltesd, AoF mieatt meg aztán pláne ne, nincs se profod, se damot csak kivágnak partibol.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 17 2010 06:03am
Quote (Baresz @ 17 Mar 2010 14:00)
hát nem....

pont  axe és daggernél éri meg leginkább dexre tornázni, mivel constans damot novelheti a critic, mig club sword esetében elég sokszor pl min damnál ut be a critic.
Inkább azt mondanám dex mindenképp jo ha van 90-100 korul, foleg ha az ember elolrol piszkálgatja a mobokat. Anno osszehasonlitottam dagger setuppal base dex<120 dex buildot. És számottevően tobb volt az avgm a 120 dexessel.

caster felejtos, ha nincs cuccod rá ne is eroltesd, AoF mieatt meg aztán pláne ne, nincs se profod, se damot csak kivágnak partibol.


Ahham mondjuk ez igaz.. Bár Én anno még régebben amikor roguenél próbáltam staffel a dexet és volt 90-100-110-120 is kb 100-110 között volt a legértelmesebb avg-m.. Béár ott már megvolt az 5x str/x ml charm, meg 16x ee staff, meg 4x str armor.. ^^

Dunno.. rég volt..
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 17 2010 08:32am
Quote (Baleee @ 17 Mar 2010 12:32)
Ok, hogy nem akarsz sokat áldozni rá, de mq fegyóra hmmm mondjuk nem tudom tudnál-e a jobbat venni ennyiből, ettől... sztem nem, igazából ok.. Majd később...Nagyon lepusztult ~1 év alatt az mp.. >.<

/e: ha castert csinálsz, te felejtsd el a multi hitet... Ennyiből meg még pláne...

Heal mastery (+mana) armor + wep és minél jobb ee heal charm, ez kell csak neked..

/e2: Guild: Specified Dreams
Ha aktívan játszol IMO lesz aki besegiccsen... ^^


Remélem, ezért kerestem LS guildet :)
A kijelölt részt meg tudnád magyarázni? :D Mi az az mp?


edit:
Quote (Oberon_os @ 17 Mar 2010 15:35)
market place - "piac"


Na erre nem gondoltam, köszi.

This post was edited by ZsDanee on Mar 17 2010 08:39am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 17 2010 08:35am
Quote (ZsDanee @ 17 Mar 2010 15:32)
Remélem, ezért kerestem LS guildet :)
A kijelölt részt meg tudnád magyarázni? :D Mi az az mp?


market place - "piac"
Go Back To Magyar Topic List
Prev1495749584959496049614976Next
Closed New Topic New Poll