Quote (Baleee @ 17 Mar 2010 11:15)
Az attól függ milyen wepet használsz.
Axe-nál, base dex, full str, max a kezdő 10ből 5 vita többi str, ha nem axe, akkor imo min 90 dex, amennyiben tank
armort használsz (mages ee plate, vagy mégmagasabb ee chain mail), akkor 110dex vált be nekem anno a legjobban.
hát nem....
pont axe és daggernél éri meg leginkább dexre tornázni, mivel constans damot novelheti a critic, mig club sword esetében elég sokszor pl min damnál ut be a critic.
Inkább azt mondanám dex mindenképp jo ha van 90-100 korul, foleg ha az ember elolrol piszkálgatja a mobokat. Anno osszehasonlitottam dagger setuppal base dex<120 dex buildot. És számottevően tobb volt az avgm a 120 dexessel.
caster felejtos, ha nincs cuccod rá ne is eroltesd, AoF mieatt meg aztán pláne ne, nincs se profod, se damot csak kivágnak partibol.