Quote (Fezmin @ 13 Mar 2010 23:47)
Editelj, és quoteolj Mr. TT, nem kell mindig új post!

Amúgysem itt kell chatelni!

( Ügyesek voltatok! Gratula!)
Kell a post!
Te is ahelyett, hogy itt spammolnál, inkább visszamennyél LS-ezni!

Quote (Fezmin @ 13 Mar 2010 23:47)
Én ilyenekre nem érek rá!

Ha nem dolgoznék éjt nappallá téve ki tartaná el a romákat az adójából?

Elvennéd ezt tőlük?

És nekem is úgy kell a post mint egy falat kenyér!!--QuoteEnd-->
Látom azért túlbuzogsz ami a szolidaritást illeti.

Ha kell a post, akkor meg ne Editelgess nekem itt össze-vissza, hanem új hsz, oszt' jóvan.

Ilyen kevés posttal hogy lesz meg a TT? :c
Quote (Fezmin @ 13 Mar 2010 23:47)
Mélységesen nagyot csalódtam most benned! Kettönk között mindennek vége...
( not)
Suprise buttsecks?

Btw, quote train FTW?
This post was edited by RiNGiSpiLeR on Mar 13 2010 04:22pm