d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1495249534954495549564976Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Mar 9 2010 01:06pm
Quote (Psyclon @ Mar 9 2010 08:06pm)
a mage egy rakás szar lett >.<


csak nem újrakezded? :D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Mar 9 2010 01:09pm
Quote (Vharimatras @ 9 Mar 2010 21:06)
csak nem újrakezded? :D


hát időnként tolom ^^
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Mar 9 2010 01:14pm
Quote (Psyclon @ 9 Mar 2010 19:06)
a mage egy rakás szar lett >.<


hát az a setup ami régen éppen elég volt manapság nagyon kevés.
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Mar 9 2010 01:20pm
Quote (Baresz @ 9 Mar 2010 21:14)
hát az a setup ami régen éppen elég volt manapság nagyon kevés.


veszem észre :D Össze kéne hozni egy olyat ami régen volt >.< de olyan vettem eg régi ice charmom aki a büdös életben nem fogja eladni :D
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 9 2010 01:39pm
Sziasztok!
Most kezdtem el az LS-t fél órája, és nem találom a magyar karakterleírásokat, pedig régen láttam valahol, esetleg ha vki be tudná linkelni megköszönném. :)
Amúgy Már lvl8-as a kis fighterem, csak így 0-fg-ből húzós cuccolni :D

Quote (inURFace @ 9 Mar 2010 20:54)


Könyvjelző'd

This post was edited by ZsDanee on Mar 9 2010 01:57pm
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 9 2010 01:54pm
Quote (ZsDanee @ 9 Mar 2010 19:39)
Sziasztok!
Most kezdtem el az LS-t fél órája, és nem találom a magyar karakterleírásokat, pedig régen láttam valahol, esetleg ha vki be tudná linkelni megköszönném. :)
Amúgy Már lvl8-as a kis fighterem, csak így 0-fg-ből húzós cuccolni :D


Well mage leírás magyarul
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Mar 9 2010 02:21pm
Quote (ZsDanee @ 9 Mar 2010 21:39)
Sziasztok!
Most kezdtem el az LS-t fél órája, és nem találom a magyar karakterleírásokat, pedig régen láttam valahol, esetleg ha vki be tudná linkelni megköszönném. :)
Amúgy Már lvl8-as a kis fighterem, csak így 0-fg-ből húzós cuccolni :D



Könyvjelző'd


első oldalon van pár dolog. Meg profilom legaljában amiker én harácsoltam össze
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Mar 9 2010 02:28pm
Quote (Psyclon @ 9 Mar 2010 21:21)
első oldalon van pár dolog. Meg profilom legaljában amiker én harácsoltam össze


Köszi, kíváncsi vagyok az LS-re nagyon, egyébként kezdőnek ti milyen karit ajánlotok?
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Mar 9 2010 02:29pm
Quote (Psyclon @ Mar 9 2010 09:06pm)
a mage egy rakás szar lett >.<


de azért én monkkal lvl10től castolok.
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Mar 9 2010 03:05pm
Quote (kopek66 @ 9 Mar 2010 20:29)
de azért én monkkal lvl10től castolok.


én ninjával is casterként tolom lvl5-30 igaz és foleg prof miatt.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1495249534954495549564976Next
Closed New Topic New Poll