Sziasztok!
Most kezdtem el az LS-t fél órája, és nem találom a magyar karakterleírásokat, pedig régen láttam valahol, esetleg ha vki be tudná linkelni megköszönném.

Amúgy Már lvl8-as a kis fighterem, csak így 0-fg-ből húzós cuccolni

Quote (inURFace @ 9 Mar 2010 20:54)
Könyvjelző'd
This post was edited by ZsDanee on Mar 9 2010 01:57pm