Quote (Oberon_os @ 7 Mar 2010 15:39)
Ahogy én látom, most méginkább igaz az, hogy sokat kell bele fektetni, hogy keresni lehessen vele, de annyival többet, hogy meg sem éri imo elkezdeni fg szerzés miatt elesezni.
Ahogy én látom ez igaz, de Te miért is nem LSezel? Nem arrol volt szo, hogy elkezded megint? Kéne már hogy toljad.