d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14944954964974985001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 20 2013 09:59am
my face when rendelek 1 bolognai-s pizzát pizzakingtől, erre bazdmeg nem darálthús, hanem sonka van benne. imad

This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 20 2013 10:02am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 20 2013 10:11am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 20 2013 05:59pm)
my face when rendelek 1 bolognai-s pizzát pizzakingtől, erre bazdmeg nem darálthús, hanem sonka van benne. imad


menzás bolognai
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 20 2013 10:16am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 20 2013 04:59pm)
my face when rendelek 1 bolognai-s pizzát pizzakingtől, erre bazdmeg nem darálthús, hanem sonka van benne. imad


legyünk újra barátok, segíts nekem mesh, és akkor sütök neked extra húsos bolonyais pizzát

This post was edited by jarabekg on May 20 2013 10:16am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 20 2013 10:19am
Quote (jarabekg @ May 20 2013 05:16pm)
legyünk újra barátok, segíts nekem mesh, és akkor sütök neked extra húsos bolonyais pizzát


ha nyer most a fnatic a mouz ellen akkor kapsz még1 esélyt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 20 2013 10:28am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 20 2013 05:19pm)
ha nyer most a fnatic a mouz ellen akkor kapsz még1 esélyt


hát isten se akarja sajnos
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 20 2013 10:29am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 20 2013 06:19pm)
ha nyer most a fnatic a mouz ellen akkor kapsz még1 esélyt


be akartam postolni azt a képet, amin ricinek írod, hogy hogyha ad neked x raret, akkor visszaveszed friendnek


de rici letiltotta a fbját
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 20 2013 10:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 20 2013 04:28pm)
hát isten se akarja sajnos


:DDDDD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 20 2013 10:42am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 20 2013 05:28pm)
hát isten se akarja sajnos


remélem egy napom újra barátok leszünk :~))
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 20 2013 10:55am
Quote (jarabekg @ May 20 2013 05:42pm)
remélem egy napom újra barátok leszünk :~))


mennyit fizetsz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 20 2013 10:57am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 20 May 2013 18:55)
mennyit fizetsz


egy sört a vittulában
Go Back To Magyar Topic List
Prev14944954964974985001Next
Closed New Topic New Poll