d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev14944954964974981468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2014 07:08pm
Quote (Senee @ 11 Jun 2014 01:58)
a sok fogyatékos nyugdijast?! ha a balogh nórika azt mondja a barátok köztben, hogy ő már a mszpre szavaz akkor elgondolkodnak
hisz a nórika jogász, diplomás, művelt asszony

olyanok ezek mint a tököm odamennek ahova lököm
és ugy kardoskodnak érte mintha csak ők találták volna ki


amúgy akinél eddig nem verte ki a biztosítékot semmi, nem hiszem, hogy azért mert rtl pattogni fog kicsit, hirtelen kiábrándulnak a fideszből. esetleg pár bizonytalan szavazót be lehet vonzani, de elég szomorú lenne, ha az rtl többet tudna tenni mint minden ellenzéki párt négy év alatt. meglátjuk, mindenesetre minél több ellensége van a fidesznek, magyarországnak annál jobb.

https://www.facebook.com/brenda.barnai?fref=ufi

pure gold ez a nő

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on Jun 10 2014 07:32pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 10 2014 07:22pm
ez már sehogyse lesz jobb
pusztulna el magyarország az összes lakojával ugy ahogy van
az lenne a legjobb
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2014 07:33pm
Quote (Senee @ 11 Jun 2014 02:22)
ez már sehogyse lesz jobb
pusztulna el magyarország az összes lakojával ugy ahogy van
az lenne a legjobb


gg wp
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 10 2014 11:41pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 11 2014 01:33am)
gg wp


majd előbb-utóbb te is belecsömörödsz mint lázárjánosék
abba, hogy azt hiszed változtathatsz, tehetsz jót mindenki számára
ezzel a néppel felesleges tenni bármit is
törni magad azért, hogy nekik jó legyen
minek
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,701.42
Trader: Trusted
Jun 11 2014 01:18am
Egyébként most komolyan.... nincs ennél nagyobb probléma az országban mint, hogy média-adó vagy Lázárék mit szenvednek össze-vissza?

Nekem még az is megfordult a fejemben, hogy direkt csinálják... mindig kavarnak egyet a szaron és ezen a "nép" jól elcsámcsog. Amíg ezzel vannak elfoglalva, addig sem a valós gazdasági és társadalmi problémákon gondolkoznak. Fidesznek meg a 2/3-ad tökéletes, ellenzék meg gyakorlatilag nincs.

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 01:29am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jun 11 2014 07:18am)
Egyébként most komolyan.... nincs ennél nagyobb probléma az országban mint, hogy média-adó vagy Lázárék mit szenvednek össze-vissza?

Nekem még az is megfordult a fejemben, hogy direkt csinálják... mindig kavarnak egyet a szaron és ezen a "nép" jól elcsámcsog. Amíg ezzel vannak elfoglalva, addig sem a valós gazdasági és társadalmi problémákon gondolkoznak. Fidesznek meg a 2/3-ad tökéletes, ellenzék meg gyakorlatilag nincs.


ők, ezek a dolgok generálják részben a gazdasági, társadalmi problémákat... normális, hogy ezeken csámcsognak
szóval ja, gondolkoznak a problémákon az emberek, csak amilyen csofat egy nemzet ez; fogyatékos módra
az egyik szerint ez az adott dologgal a probléma a másik szerint az a harmadik szerint meg a másik kettő, hogy alátesz a nemzetnek

szerintem meg az összes fasz tesz alá a nemzetnek, mind a négy
azért négy mert velem együtt
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 02:23am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Jun 11 2014 09:18am)
Egyébként most komolyan.... nincs ennél nagyobb probléma az országban mint, hogy média-adó vagy Lázárék mit szenvednek össze-vissza?

Nekem még az is megfordult a fejemben, hogy direkt csinálják... mindig kavarnak egyet a szaron és ezen a "nép" jól elcsámcsog. Amíg ezzel vannak elfoglalva, addig sem a valós gazdasági és társadalmi problémákon gondolkoznak. Fidesznek meg a 2/3-ad tökéletes, ellenzék meg gyakorlatilag nincs.


?
ez most komoly?



egyébként nem kell a fidesznek szándékosan kavarni a szaron, ellenségnek ott vannak a libsik, buzik, drogosok
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 11 2014 03:42am
Quote (Senee @ 11 Jun 2014 06:41)
majd előbb-utóbb te is belecsömörödsz mint lázárjánosék
abba, hogy azt hiszed változtathatsz, tehetsz jót mindenki számára
ezzel a néppel felesleges tenni bármit is
törni magad azért, hogy nekik jó legyen
minek


dehogy hiszem

remélem megújul mo., de nem látok rá nagy esélyt. a mostani fideszt talán csak egy gazdasági összeomlás állíthatja meg, de aztán mire abból kievickélünk... aztán a következő rendszer is simán lehet szar, szóval nem látom túl optimistán a jövőt, és nem képzelek el magamnak kb. semmilyen szerepet ebben.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 11 2014 03:43am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 11 Jun 2014 08:18)
Egyébként most komolyan.... nincs ennél nagyobb probléma az országban mint, hogy média-adó vagy Lázárék mit szenvednek össze-vissza?

Nekem még az is megfordult a fejemben, hogy direkt csinálják... mindig kavarnak egyet a szaron és ezen a "nép" jól elcsámcsog. Amíg ezzel vannak elfoglalva, addig sem a valós gazdasági és társadalmi problémákon gondolkoznak. Fidesznek meg a 2/3-ad tökéletes, ellenzék meg gyakorlatilag nincs.


sok gumicsontot dob be a fidesz, az kétségtelen, de ez az adó szerintem pont nem ezek közé tartozik.
Member
Posts: 31,132
Joined: May 29 2006
Gold: 22,701.42
Trader: Trusted
Jun 11 2014 07:43am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 11 Jun 2014 10:43)
sok gumicsontot dob be a fidesz, az kétségtelen, de ez az adó szerintem pont nem ezek közé tartozik.


Igen, erre az adóra én is úgy néztem, hogy wtf... Teljesen értelmetlen az adó úgy minden szempontból. Annyi pénz nem folyik be belőle, hogy komoly előrelépést jelentsen az országnak és mivel a média az egyetlen, aki igazán el tudja juttatni az emberek felé az információt, így finoman szólva is öngól gyanús.


De egyébként a Fidesz marketingje zseniális. Hihetetlen jól és megfelelő időzítéssel el tudják adni az embereknek, hogy a Fidesz milyen faszán csinál mindent. Komolyan le a kalappal előttük.

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Jun 11 2014 07:43am
Go Back To Magyar Topic List
Prev14944954964974981468Next
Add Reply New Topic New Poll