d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev14934944954964975001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 20 2013 04:02am
Quote (Anarkin @ May 19 2013 09:40pm)
bla bla egyszerű gráf izomorf ha létezik f: V->V' bijekció úgy hogy ha a és b szomszédosak G-ben akkor f(a) f(b) is G'-ben
úgy megtanultam minden ilyen szart mintha versek lennének :D

nem tudom milyen a feladat, nekünk talán egyszer volt ilyesmi egyik zh-ban, ott felcímkéztem a gráfot és próbálgattam ^^ de ebből úgyse adnak olyat ahol sok pont van
nem tanultunk róla rendes algoritmust szóval valszeg nem pite
btw 2 hete tanultuk logika-számításelméletből, hogy erről még azt se tudják elmondani hogy polinom vagy nemdeterminisztikus idejű-e csak sejtik


egy listben vannak a pontjaik, hogy pogramozzam le?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 20 2013 06:12am
lol gec mi történt velem az imént

Mondom csinálok már egy chillisbabot, mert az jó olcsó. Bemegyek a tescoba, megtalálom nagy nehezen a hozzávalókat, de valami oknál fogva bementem az Icelandbe is, de nemtom miért.
Rájöttem,hogy nem vettem se tésztát se rizst a babhoz,elkezdtem agyalni,hogy menjek vissza a tescoba, vagy buszozzak az asda/saintsburrybe, aztán így nem odafigyelve megyek kifele az ajtón, leteszem a kosarat, az ajtónak majdnem nekimentem, mert nem akart kinyílni.
Közben úgy döntöttem inkább megyek a Tescoba.
Mentem úgy 15 métert, kanyarodtam etc, Aztán csak annyit veszek észre,hogy valaki megfogja hátulról a karomat, "Mi a fasz" mondással megfordultam, aztán csak annyit vettem észre,hogy valami Icelandos arc turkál a táskámban (kb másfél mp volt neki kinyitni) aztán nézi át a cuccaimat. Mire felfogtam volna mi történik azt mondja,hogy legközelebb ne ott menjek ki ahol bejöttem.
Aztán mire felfogtam mi történt, és mondtam volna neki,hogy mi a kurva anyádért nyúltál hozzá a táskámban már nem volt itt.
Ott álltam még vagy 2 percig, és így egyszerűen néztem ki a fejemből

csb
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 20 2013 06:42am
Quote (Ghostmasterq @ 20 May 2013 13:12)
lol gec mi történt velem az imént

Mondom csinálok már egy chillisbabot, mert az jó olcsó. Bemegyek a tescoba, megtalálom nagy nehezen a hozzávalókat, de valami oknál fogva bementem az Icelandbe is, de nemtom miért.
Rájöttem,hogy nem vettem se tésztát se rizst a babhoz,elkezdtem agyalni,hogy menjek vissza a tescoba, vagy buszozzak az asda/saintsburrybe, aztán így nem odafigyelve megyek kifele az ajtón, leteszem a kosarat, az ajtónak majdnem nekimentem, mert nem akart kinyílni.
Közben úgy döntöttem inkább megyek a Tescoba.
Mentem úgy 15 métert, kanyarodtam etc, Aztán csak annyit veszek észre,hogy valaki megfogja hátulról a karomat, "Mi a fasz" mondással megfordultam, aztán csak annyit vettem észre,hogy valami Icelandos arc turkál a táskámban (kb másfél mp volt neki kinyitni) aztán nézi át a cuccaimat. Mire felfogtam volna mi történik azt mondja,hogy legközelebb ne ott menjek ki ahol bejöttem.
Aztán mire felfogtam mi történt, és mondtam volna neki,hogy mi a kurva anyádért nyúltál hozzá a táskámban már nem volt itt.
Ott álltam még vagy 2 percig, és így egyszerűen néztem ki a fejemből

csb


miert nem vagdostad arcélen?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 20 2013 06:50am
Quote (Ghostmasterq @ May 20 2013 12:12pm)
lol gec mi történt velem az imént

Mondom csinálok már egy chillisbabot, mert az jó olcsó. Bemegyek a tescoba, megtalálom nagy nehezen a hozzávalókat, de valami oknál fogva bementem az Icelandbe is, de nemtom miért.
Rájöttem,hogy nem vettem se tésztát se rizst a babhoz,elkezdtem agyalni,hogy menjek vissza a tescoba, vagy buszozzak az asda/saintsburrybe, aztán így nem odafigyelve megyek kifele az ajtón, leteszem a kosarat, az ajtónak majdnem nekimentem, mert nem akart kinyílni.
Közben úgy döntöttem inkább megyek a Tescoba.
Mentem úgy 15 métert, kanyarodtam etc, Aztán csak annyit veszek észre,hogy valaki megfogja hátulról a karomat, "Mi a fasz" mondással megfordultam, aztán csak annyit vettem észre,hogy valami Icelandos arc turkál a táskámban (kb másfél mp volt neki kinyitni) aztán nézi át a cuccaimat. Mire felfogtam volna mi történik azt mondja,hogy legközelebb ne ott menjek ki ahol bejöttem.
Aztán mire felfogtam mi történt, és mondtam volna neki,hogy mi a kurva anyádért nyúltál hozzá a táskámban már nem volt itt.
Ott álltam még vagy 2 percig, és így egyszerűen néztem ki a fejemből

csb


néha olyanok ezek a történetek mintha vmi chaplin vagy mr.bean jelenetek lennének
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
May 20 2013 06:54am
Quote (Senee @ 20 May 2013 13:50)
néha olyanok ezek a történetek mintha vmi chaplin vagy mr.bean jelenetek lennének


te nem kecskemeti vagy? kajak mintha teged lattalak volna a teremben ma delelott..
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 20 2013 06:55am


arrow to the knee
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 20 2013 07:20am
Quote (szabika @ May 20 2013 01:55pm)
http://www.youtube.com/watch?v=jqYtKekhPK8

arrow to the knee


ez vmi hockey related poen?

This post was edited by Fej on May 20 2013 07:21am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 20 2013 07:21am
Quote (32rferkipper @ May 20 2013 12:54pm)
te nem kecskemeti vagy? kajak mintha teged lattalak volna a teremben ma delelott..

nem

Quote (Fej @ May 20 2013 01:20pm)
ez vmi hoky related poen?

vaj nélkül

This post was edited by Senee on May 20 2013 07:21am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 20 2013 08:30am
van elég jó fűvem estére, meg csomo fele kaja/pia van itthon, film is amit tudnék nézni és az elobb észreveszem h nincs papirom + nincs kocsi itthon, most tömködjek?! :( kurva nagy pazarlás
Go Back To Magyar Topic List
Prev14934944954964975001Next
Closed New Topic New Poll