d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Telefon Help Topik
Prev1493494495496497660Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 29 2014 04:21am
Quote (Vismajor @ 29 Oct 2014 12:07)
Amúgy én is megbántam kicsit, hogy nem wp8as transformerset vettem hanem androidosat :c


A wp8 szerintem tabletnek szar.
Androidot nem tudom.

Én egy megfizethető x86-ra várok. Win 10-zel.
(gyakorlatilag egy surfacet vennék csak nincs rá pénzem.)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 29 2014 04:37am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 29 2014 11:21am)
A wp8 szerintem tabletnek szar.
Androidot nem tudom.

Én egy megfizethető x86-ra várok. Win 10-zel.
(gyakorlatilag egy surfacet vennék csak nincs rá pénzem.)


Nem tudom miért szar, de biztos smoothabb lenne mint a droid, és a tabon tökre nem használom ki a droidot
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 29 2014 04:45am
Quote (Vismajor @ 29 Oct 2014 12:37)
Nem tudom miért szar, de biztos smoothabb lenne mint a droid, és a tabon tökre nem használom ki a droidot


Mert szerintem egy tablet és egy telefon másra való.
Telónak jó a wp8, de a tablettől ÉN mást várok.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 29 2014 04:46am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 29 2014 11:45am)
Mert szerintem egy tablet és egy telefon másra való.
Telónak jó a wp8, de a tablettől ÉN mást várok.


amennyire tudom, transformeren teljes értékű w8.1 van, nem wp
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 29 2014 04:48am
Quote (TuskesVanek @ 29 Oct 2014 12:46)
amennyire tudom, transformeren teljes értékű w8.1 van, nem wp


A wpről volt most szó, nem a transformersről. Az egy korábbi rész.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 29 2014 04:49am
Quote (CyberPunk666 @ Oct 29 2014 11:48am)
A wpről volt most szó, nem a transformersről. Az egy korábbi rész.


ja, bocsi akkor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 29 2014 05:01am
Quote (TuskesVanek @ Oct 29 2014 11:46am)
amennyire tudom, transformeren teljes értékű w8.1 van, nem wp


Quote (CyberPunk666 @ Oct 29 2014 11:48am)
A wpről volt most szó, nem a transformersről. Az egy korábbi rész.


De akkor én tudom rosszul, lényeg h windwosos tabletet kellett volna venni
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Oct 31 2014 07:19am


Get on my level poorfags
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 31 2014 07:21am
Quote (bbaallaaggee @ 31 Oct 2014 15:19)
http://oi59.tinypic.com/sxm7ue.jpg

Get on my level poorfags


:~)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 31 2014 07:25am
Quote (bbaallaaggee @ 31 Oct 2014 14:19)
http://oi59.tinypic.com/sxm7ue.jpg

Get on my level poorfags


apple terméket használni
pls
Go Back To Magyar Topic List
Prev1493494495496497660Next
Add Reply New Topic New Poll