Quote (TuskesVanek @ Oct 29 2014 11:46am)
amennyire tudom, transformeren teljes értékű w8.1 van, nem wp
Quote (CyberPunk666 @ Oct 29 2014 11:48am)
A wpről volt most szó, nem a transformersről. Az egy korábbi rész.
De akkor én tudom rosszul, lényeg h windwosos tabletet kellett volna venni