d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1493849394940494149425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 17 2015 09:09am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 May 2015 16:08)
nem, azok büdösek fujj


ptdk viszont csinal neked a verukbol bloody maryt
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 17 2015 10:23am
Elsős matekpélda.

Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 17 2015 10:25am
Quote (Genthor @ May 17 2015 05:23pm)


what, ez eléggé 2deep4me nekem

This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 17 2015 10:26am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 17 2015 10:34am
Quote (Genthor @ 17 May 2015 17:23)


ehhez milyen szintetikust kell tolni ?

Ja kozben leesett

This post was edited by josheide on May 17 2015 10:35am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 17 2015 10:36am
Quote (Genthor @ 17 May 2015 17:23)


ez elég izi volt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 17 2015 10:36am
Quote (josheide @ May 17 2015 05:34pm)
ehhez milyen szintetikust kell tolni ?

Ja kozben leesett


akkor írd már le pls, mert én nem értem
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 17 2015 10:37am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 May 2015 17:36)
akkor írd már le pls, mert én nem értem


http://4.1m.yt/GvFvJhK6_.png
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 17 2015 10:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 17 May 2015 17:36)
akkor írd már le pls, mert én nem értem


osszeados feladat

hogyan kapod meg a hetet?

barna: 0
kek: 1
zold: 2
narancs: 3
sarga 4
szurke: 5
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 17 2015 10:39am
Quote (josheide @ May 17 2015 05:38pm)
osszeados feladat

hogyan kapod meg a hetet?

barna: 0
kek: 1
zold: 2
narancs: 3
sarga 4
szurke: 5


manapsag eleg durvak az elsosok, vagy ez valami koreai iskola
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 17 2015 10:40am
Quote (TresholdOfUniverse @ 17 May 2015 17:39)
manapsag eleg durvak az elsosok, vagy ez valami koreai iskola


Ahol magyarul tanulnak :D

kibaszott gazdasagi bevandorlok, par ev es ilyenekkel lesz tele a BME.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1493849394940494149425001Next
Closed New Topic New Poll