d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1493449354936493749385001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 17 2015 07:16am
valaki kikapcsolna balit?
kosz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 17 2015 07:23am
Quote (GoreKnight9 @ 17 Dec 2015 14:16)
valaki kikapcsolna balit?
kosz


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
neha nagyon belelendul a kis torpe)
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Dec 17 2015 08:41am
Tfw _masfel_kibaszott_orat kesett a doki es bejon mosolyogva, semmi bocsanatkeres
Legkozelebb kisparnaval jovok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 17 2015 08:42am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 17 2015 02:41pm)
Tfw _masfel_kibaszott_orat kesett a doki es bejon mosolyogva, semmi bocsanatkeres
Legkozelebb kisparnaval jovok


biztos baszott
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Dec 17 2015 08:50am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 17 2015 03:41pm)
Tfw _masfel_kibaszott_orat kesett a doki es bejon mosolyogva, semmi bocsanatkeres
Legkozelebb kisparnaval jovok


:DDDD

Most mesélte ismerősöm hogy beutalták hogy kivágjanak egy kiálló cuccot a csuklójából. János kórház.

Odament, mondták neki hogy adja be a nővérnek a papírjait. A nővér elkezdett vele kiabálni mindenki előtt hogy nem kell, mindenkiről tudjuk hogy itt van. reggel 8ra volt időpontja és előre telefonált.
Vártak. Sokat. Többször is megkérdezték a nővért, meg a portán is érdeklődtek, ott azt mondták adják oda a papírt, de mindig ugyanaz volt a válasz. 7 óra várakozás után, amikor 3x kicserélődött körülöttük mindenki, egy srác(akit behívtak) mondta nekik hogy megkérdezi az orvost hogy mi a fasz van. Megmondták a nővérnek hogy mi a fasz van, az elvitte őket egy másik ajtóhoz hogy itt várjanak. Ott megkérdezték hogy mi a helyzet, az orvos már elment műteni. Megkérdeztek valakit aki ott várt, és kiderült hogy ő is reggel 8 óta várt a jó helyen.

Szóval én a helyedben csöndbe maradnék a 1.5 órával, én is vártam már 5 órát
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Dec 17 2015 08:57am
Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 17 2015 03:41pm)
Tfw _masfel_kibaszott_orat kesett a doki es bejon mosolyogva, semmi bocsanatkeres
Legkozelebb kisparnaval jovok


borzalmas a magyar egészségügy

első körbe márciusra kaptam időpontot szemészetre, nagybátyám orvos, felhívta őket, tegnap voltam szemészeten
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 17 2015 11:14am
tfw azt almodtam, hogy az uni-cafeban kortyolgatom a kakaomat, de rockwell volt a neve, es aztan hirtelen este lett es felszedett egy csaj
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Dec 17 2015 11:50am
Quote (cowding @ 17 Dec 2015 13:58)
Apum mindenképpen szorgalmasabb/maximalistább mint én vagy bárki akit ismerek
Nagyszüleim ilyen közép-polgári rétegben voltak, valami altitkára/aligazgatója voltak a máv vagy hasonló cuccnak az egyik irodájában
De ahogy mesélte apum a máv házban ahol laktak (és nagyim a mai napig lakik) látta minden nap ahogy az actually máv épitkezésen vagy tökömtudja hol dolgozó emberek fejtetőig retkesen, fáradtan érnek haza és nem akart ugy élni
Rengeteget tanult (miközbe testvére nem volt annyira motivált és most elég kurvaszarul élnek, mi segitünk nekik) meg közbe mindig kitalált olyan "hiánycikkeket" amiböl pénzt lehetett csinálni, balatoni kocsmákba billiárdasztalokat vett / rakott össze és jár le beszedni az aprópénzt belőlük aztan vett még több asztalt. (4 volt a max asztal afaik és havi szinten nagypapám fizetésének 10x-ese jött be belőlük).
Aztán a cég amit csinált is egyedülálló volt + ráadásnak banki szféra, ugyhogy gg wp

Ami engem illet túlteljesíteni nem valószinű hogy tudni fogom, de azért tanulok ebben az irányban stb hogy amit lehet továbbvigyek a cégeiből meg sok másból amit felépített



:blush:


Az IT ceg hogy jott neki?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 17 2015 12:36pm
A csaj akivel beszélek néha kondiban meg irosgat smseket, ma köszönésnél elkezdi hogy már csak februárban tudunk találkozni mert januárban csak 4 vizsgája van és lolrofl minek maradjon fennt úgysincs itt fenn senkije unatkozik (kicsit erősen kiemelte), hát mondom oké.
Erre kérdi: facem van? Mondom van de erősen inkognitóban vagyok. Erre röhögve mondja h észrevette...
Erre kérdem miből gondolja?
-Abból hogy olyan visszahúzódónak tűnsz.
Hát mondom ja ok, most megsértettél szia.
Nevetve bocsánatot kért de én rá se néztem hanem léptem le leplezve h röhögök.
Még visszanéztem és ilyen savanyú arcot vágott.
:DDDDD

This post was edited by fahrii on Dec 17 2015 12:37pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 17 2015 12:38pm
Quote (fahrii @ 17 Dec 2015 19:36)
A csaj akivel beszélek néha kondiban meg irosgat smseket, ma köszönésnél elkezdi hogy már csak februárban tudunk találkozni mert januárban csak 4 vizsgája van és lolrofl minek maradjon fennt úgysincs itt fenn senkije unatkozik (kicsit erősen kiemelte), hát mondom oké.
Erre kérdi: facem van? Mondom van de erősen inkognitóban vagyok. Erre röhögve mondja h észrevette...
Erre kérdem miből gondolja?
-Abból hogy olyan visszahúzódónak tűnsz.
Hát mondom ja ok, most megsértettél szia.
Nevetve bocsánatot kért de én rá se néztem hanem léptem le leplezve h röhögök.
Még visszanéztem és ilyen savanyú arcot vágott.
:DDDDD


rohogok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1493449354936493749385001Next
Closed New Topic New Poll