Quote (XxPiTyUkAxX @ Dec 17 2015 03:41pm)
Tfw _masfel_kibaszott_orat kesett a doki es bejon mosolyogva, semmi bocsanatkeres
Legkozelebb kisparnaval jovok
:DDDD
Most mesélte ismerősöm hogy beutalták hogy kivágjanak egy kiálló cuccot a csuklójából. János kórház.
Odament, mondták neki hogy adja be a nővérnek a papírjait. A nővér elkezdett vele kiabálni mindenki előtt hogy nem kell, mindenkiről tudjuk hogy itt van. reggel 8ra volt időpontja és előre telefonált.
Vártak. Sokat. Többször is megkérdezték a nővért, meg a portán is érdeklődtek, ott azt mondták adják oda a papírt, de mindig ugyanaz volt a válasz. 7 óra várakozás után, amikor 3x kicserélődött körülöttük mindenki, egy srác(akit behívtak) mondta nekik hogy megkérdezi az orvost hogy mi a fasz van. Megmondták a nővérnek hogy mi a fasz van, az elvitte őket egy másik ajtóhoz hogy itt várjanak. Ott megkérdezték hogy mi a helyzet, az orvos már elment műteni. Megkérdeztek valakit aki ott várt, és kiderült hogy ő is reggel 8 óta várt a jó helyen.
Szóval én a helyedben csöndbe maradnék a 1.5 órával, én is vártam már 5 órát