d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1493249334934493549365001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 15 2015 11:45am
Quote (CyberPunk666 @ May 15 2015 05:37pm)
oké, akkor csinálod ezt az erkélyünkön napi 24 órában nagyjából óránként 5, de tudod mit 20 wattos áramfogyasztás díjáért? Az óránként pont 1 forint.


szórj a szomszéd erkélyére kenyérmorzsát a tegnapiból
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 15 2015 11:46am
Quote (zsansaccount @ May 15 2015 04:58pm)
melyik az a szám, aminek a klipje (nem tudom, hogy hivatalos-e) az, hogy két faszi kurva sok pénzt elkölt (utazásra, tetováltatnak, buliznak, fodrászhoz mennek, etc.)?? az elején mutatja a keretösszeget xxxxxx dollár, aztán ha csinálnak vmit, vonja le belőle és a végén elköltik mindet.
vmi elektro cucc


https://www.youtube.com/watch?v=TRcg6Ei6eyk
pénz nincs benne a többi megvan
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 15 2015 11:47am
Quote (jspogmg @ 15 May 2015 19:45)
szórj a szomszéd erkélyére kenyérmorzsát a tegnapiból


Jó ötlet, akkor még jobban ideszoknak.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
May 15 2015 11:51am
Quote (CyberPunk666 @ 15 May 2015 19:30)
Nem ért itt valaki véletlenül a madárijesztéshez?
Gondoltam rá, hogy építek egyet, de a neten rákeresve olyan árakat találtam, hogy lennie kell benne valami spéci dolognak, mert ilyen 60k-fél millióig vannak, és egy sima buzzer pwm-mel hajtva 25-50kHz-es tutira nem kerül ennyibe.


Próbáld ki ezt.

https://goo.gl/icbALc
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 15 2015 12:43pm
Quote (zsansaccount @ 15 May 2015 18:58)
melyik az a szám, aminek a klipje (nem tudom, hogy hivatalos-e) az, hogy két faszi kurva sok pénzt elkölt (utazásra, tetováltatnak, buliznak, fodrászhoz mennek, etc.)?? az elején mutatja a keretösszeget xxxxxx dollár, aztán ha csinálnak vmit, vonja le belőle és a végén elköltik mindet.
vmi elektro cucc


Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
May 15 2015 04:31pm
jo reszeg emberekkel talalkozni
megprobal felszallni a buszra, felesik a lepcsore. felsegitem elkiserem az ulesig onnan kesobb leesik. ul a padlon vet egy keresztet es megprobal felulni az ulesre :'D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 15 2015 10:10pm
na megyek hungaroconra legyőzni mindenkit B)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 16 2015 03:38am




köszigeci
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
May 16 2015 03:44am
Quote (Vismajor @ May 16 2015 09:38am)


így jár aki a wpt lecseréli valami androidos fosra
> igen, akár galaxy s széria, undorító az android
Go Back To Magyar Topic List
Prev1493249334934493549365001Next
Closed New Topic New Poll