Quote (Lacii @ Dec 17 2015 10:12am)
tfw szarsz egy hosszú kígyósat
törölöd a segged de érzed még maradt benne egy kis darabka
már 12x kitörölted de még mindig szaros
kezd tisztulni de érzed megint szarni kell
leülsz, kipottyan egy kevéske
törlöd újra, megint tiszta szar a segged
már gecire fáj a sok törléstől
annyi wc papír van van a lotyóban hogy ha egyszerre lehúznád bedugulna
felét kiszeded kézzel, belerakod egy kukás zacskóba
viszem le a konténerbe, gecire büdös
pont jön 2-3 környékbeli
kidobtam megyek vissza a házba
rádöbbentem hogy elfelejtettem a maradékot lehúzni, anyám leüvölt hogy lehetek ennyire trehány
...
én mindig huzogatom a wc-t
elsőnek mikor a javarésze kijön, egyből ráhúzok
aztán fokozatosan
így még büdös sem lesz