Quote (Cpt_Ghost @ 16 Dec 2015 22:14)
igen, azert gondolom en is, hogy masra vonatkozik, mivel ha a tulajdonszerzési jogosultság feltétele lenne, hogy vállalja, hogy a föld használatát másnak nem engedi át, akkor a haszonbérlet nem létezne mint olyan
Ez meg a torveny eleje,
4. A tulajdonszerzési jogosultság temaja. De ja, elegge fail lenne.
Mindegy, dolgozzanak a parasztok addig is.
Quote (cowding @ 16 Dec 2015 22:15)
nemtudom mennyi ideje van meg ez nekünk, illetve most az ajandekozas utan is maradnek-e v hogy van de normalisan le van papirozva szoval biztos valaki olyan csinálta aki ért hozzá
Nalunk is hasonlo, elozo berlo kb 1999-tol 2013 ev vegeig volt talan, azota volt uj berlo, de jovore megint uj lesz.
This post was edited by Baleee on Dec 16 2015 02:18pm