Quote (cowding @ 16 Dec 2015 22:01)
y
de ő se földműves
nano wat
eszembejutott h amugy tök jó arcok ha még azok akik x éve, kimentünk megnézni és megengedték h vezessem a traktort (voltam vagy 12 éves) meg ugráltunk a tisza egyik ágába(????) egy gát tetejéről
13. § (1) A tulajdonszerzési jogosultság feltétele – ide nem értve a 10. § (3) bekezdésében, a 11. §-ban, és a 17. §-ban foglalt eseteket –, hogy a szerző fél a tulajdonjog átruházásáról szóló szerződésben, illetve teljes bizonyító erejű magánokiratba vagy közokiratba foglalt nyilatkozatban vállalja, hogy a föld használatát másnak nem engedi át, azt maga használja, és ennek során eleget tesz a földhasznosítási kötelezettségének, továbbá vállalja, hogy a földet a tulajdonszerzés időpontjától számított 5 évig – a (3) bekezdésben meghatározott esetek kivételével – más célra nem hasznosítja.
Nem ertem igazabol, nekunk is berbe van adva, de ezek szerint nem lehetne, vagy nem tudom..
Inb4 Patrik next jsp talijan kapalni megy a hunsub.