Quote (fahrii @ May 15 2015 08:22am)
azon vagyok hogy tudjak
amúgy a beszélgetés még megy is, inkább a kezdeményezéssel vannak gondok
szemezésen szeretnék javítani, tegnap is próbáltam de az lett belőle h mpenként lesütöttem a szemem aztán vissza
mikor lesütnéd a szemed, helyette kacsints egyet és/vagy igy huzd fel a szemöldököd h mizu baby és mosolyogj ra
utana mar elnézhetsz de mosolyogj tovabb
6 User(s) are reading this topic (0 Guests and 2 Anonymous): RRC, bajcli, dunaicapa,
Volvodkavolvoka betekintést szerez a bétaélet gyötrelmeibe
This post was edited by Senee on May 15 2015 05:17am